شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

احداث دروازه قرآن در ورودی زاهدان

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر زاهدان اظهار داشت: بنا بر تصمیم اعضای شورای شهر زاهدان ورودی این شهر با احداث بنای دروازه قرآن زینت داده خواهد شد.

پرویز سارانی اظهار داشت: شهر زاهدان به عنوان شهر حافظان قرآن فاقد نماد مناسب و قابل توجه در مبلمان شهری است و لذا شورای شهر در نظر دارد با توجه به غنای فرهنگی این مرز و بوم و بر اساس هویت و تاریخ و فرهنگ استان این خلاء را با احداث بنای دروازه قرآن در ورودی شهر رفع کند.

وی با بیان اینکه معیارهای شهرسازی در خیلی از مکان های شهری رعایت نشده است افزود: طرح ایجاد دروازه قرآن در ورودی شهر زاهدان از سمت غرب در دستور کار قرار دارد و این طرح به منظور اجرا در بودجه ی سال جاری نیز دیده شده است.

وی با بیان اینکه معیارهای شهرسازی در بسیاری از پروژه ها رعایت نشده و مردم را با مشکلات فراوان روبرو کرده است افزود: ما به عنوان مسئول باید با مردم رو راست باشیم و حقایق را بپذیریم و اگر درجایی اشتباه کردیم به آن اعتراف کنیم زیرا اعتقاد داریم که مردم نباید چوب اشتباهات مسئولان را بخورند.

وی تاکید کرد: مردم امید به بهبود شرایط دارند و در این راستا باید به عزت و کرامت آنها احترام گذاشت و لذا به همین منظور بحث نظارت بر مصوبات شورا تا حصول نتیجه مورد توجه این کمیسیون قرار دارد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)