همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

باغ‌شهر ایران کجاست؟

رییس دانشگاه تبریز گفت: تبریز اسطوره تاریخ بوده و دانشگاه تبریز یکی از قطب های علمی کشور است.

محمدرضا پورمحمدی در نشست تخصصی فرصت‌ها و چالش‌های فضای سبز اظهار کرد: در سال ۱۳۷۵ ، ۷۰۰ باغ شناسنامه دار در شهر تبریز وجود داشت و این شهر به باغ شهر معروف بود حال باید این سئوال را از خودمان بپرسیم که چه بلایی سر باغ های این شهر آمد؟

وی با بیان اینکه همه ی رشته‌های دانشگاهی به نوعی مرتبط با شهرداری است، ادامه داد: شهرداری سازمانی وسیع و چند وجهی است و ارتقای ارتباط دانشگاه و این سازمان ضروری به نظر می‌رسد.

رییس دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: رساله‌های دانشگاهی باید در خدمت توسعه جامعه قرار گیرد و باید شکاف بین دانشگاه و بخش‌های اجرایی پر شود. وی با بیان اینکه ستون‌ها و خیمه‌های این دانشگاه در هشت سال گذشته فروریخت، ادامه داد: ۳۰۰ نفر از اساتید برجسته بازنشسته شدند و لازم است این مجرا با اساتید جوان ، پر انرژی و با سواد پر کنیم.

پورمحمدی ادامه داد: این دانشگاه ۲۲ هزار دانشجو دارد که ۹۰۰۰ نفر از این تعداد دانشجوی تحصیلات تکمیلی بوده و در حدود ۱۳۰ رشته دوره دکتری در این دانشگاه تدریس می‌شود. وی ابزار امیدواری کرد که با ارتباط مستمر دانشگاه تبریز و سازمان شهرداری بسیاری از گره‌های زیست‌محیطی و برنامه‌ریزی شهری باز شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)