شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

نوسازی بافت فرسوده استان مرکزی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون ۲۴۵۲ واحد مسکونی نوسازی شده در محدوده بافت فرسوده استان مرکزی به بهره‌برداری رسیده است.

مجید کیان‌پور – مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران – با اشاره به اینکه ۱۰۲۳ هکتار بافت فرسوده مصوب در استان مرکزی شناسایی شده است، اظهار کرد: مطالعات تهیه طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده خمین، شازند، کرهرود، سنجان، مأمونیه و تفرش با پیشرفت بیش از ۷۰ درصد در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران اظهار کرد: از ابتدای روند اعطای تسهیلات نوسازی تاکنون ۵۹۵۱ فقره تسهیلات نوسازی به ساکنان در بافت فرسوده استان مرکزی اختصاص یافته است که از این میزان ۴۰۹۰ واحد به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

کیان پور با بیان اینکه در سال گذشته معادل ۲۳۵۷ فقره تسهیلات نوسازی به واحدهای مسکونی در سطح استان مرکزی اختصاص یافته بود، اضافه کرد: تاکنون ۵۷۰ واحد به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند که از این تعداد ۳۲۰ واحد موفق به دریافت تسهیلات نوسازی شده‌اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تهیه طرح مطالعاتی ساماندهی و توانمندسازی سکونت‌گاه‌های غیر رسمی اراک و ساوه پایان یافته و به تصویب ستادهای ساماندهی و توانمندسازی سکونت‌گاه‌های غیر رسمی استان رسیده است. وی خاطرنشان کرد: طرح مطالعاتی ساماندهی و توانمندسازی سکونت‌گاه‌های غیر رسمی محلات در حال تهیه است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

طرح ساماندهی بافت فرسوده اراک (کوی رودکی)

طرح ساماندهی بافت فرسوده اراک (کوی رودکی)

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ دی ۱۷, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است طرح ساماندهی بافت فرسوده اراک (کوی رودکی) منبع: شهرداری شهر اراک مهندسان مشاور خودآوند خردادماه ۱۳۸۹ انتشار شهرسازی آنلاین دانلود طرح ساماندهی بافت فرسوده اراک-لینک ...