شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تصویب طرح جامع شهر چکنه

معاون استاندار خراسان‌رضوی گفت: توسعه فضاهای آموزشی و ساماندهی زمین‌های بایر با تصویب طرح جامع تفصیلی شهر چکنه اجرا می‌شود.

محمدحسن واحدی در جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی خراسان‌رضوی اظهار کرد: قابلیت‌های گردشگری، اصلاح ساختار کشاورزی و موقعیت ترانزیتی از جمله مواردی است که در طرح جامع تفصیلی برای شهر چکنه دیده شده است. وی ادامه داد: توسعه فضاهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی، خدمات شهری، رعایت حریم رودخانه و ساماندهی زمین‌های بایر نیز در این طرح مورد توجه قرار گرفته است.

واحدی با اشاره به قوانین مربوط به تعیین حریم و محدوده شهر گفت: براساس نظرات کارشناسی مشاور طرح، حریم ۲۹۳ هکتاری و محدوده ۹۳ هکتاری مورد قبول واقع شده است.

وی با اشاره به درخواست شهرداری گناباد مبنی بر افزوده شدن بلوار ۱٫۲ کیلومتری وحدت به محدوده شهر گفت: هرچند بهسازی، تامین روشنایی این مسیر با توجه به آمار بالای تلفات آن امری ضروری است؛ اما با توجه به عبور این مسیر از میان اراضی کشاورزی گناباد، به واسطه اجرای این طرح امکان تغییر کاربری اراضی کشاورزی به مسکونی وجود ندارد.

معاون امور عمرانی استانداری خراسان‌رضوی ادامه داد: در هفته آینده شورای ترافیک استان و شهرستان تشکیل و عرض مورد توافق برای این معبر را مشخص و به محدوده شهر اضافه می‌شود. واحدی تاکید کرد: شهرداری موظف است با ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده در حاشیه این معبر برخورد کند و مجاز نیست این موارد را در کمیسیون ماده ۱۰۰ تصمیم‌گیری کند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

طرح جامع-تفصیلی شهر چکنه

طرح جامع-تفصیلی شهر چکنه

این مطلب را مرجان جعفری در تاریخ مرداد ۳۰, ۱۳۹۷ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است طرح جامع-تفصیلی شهر چکنه