شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

طرح تفصیلی ‌اساس توسعه پایدار تبریز

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز طرح تفصیلی جدید این شهر را اساس و محور توسعه پایدار تبریز در آینده نزدیک دانست.

محمد عزتی در مراسم بهره‌برداری از ۵۵ طرح و پروژه عمرانی خدماتی شهرداری تصویب و ابلاغ طرح تفصیلی جدید شهر تبریز در سال گذشته را تحولی عظیم در تعیین تکلیف روند و مسیر توسعه شهری تبریز ارزیابی ‌کرد و افزود: طرح تفصیلی جدید تبریز به عنوان نقشه راه توسعه آتی شهر پیش روی مدیران شهری است و با تکیه بر آن خواهیم توانست نسبت به طراحی‌های جدید شهری و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌محور اقدام کنیم.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری در ادامه با اشاره به طراحی‌های انجام گرفته از سوی شهرداری در حوزه احیای بافت‌های فرسوده شهری و نیز ساماندهی حاشیه‌نشینی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای احیای بافت‌های فرسوده و نیز ساماندهی حاشیه‌نشینی با احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی مقاوم، شناسایی بلوک‌ها و لکه‌های فرسوده و حاشیه‌نشین در مناطق مختلف شهری و مداخله عملی برای احیای این لکه‌ها، ارائه تسهیلات و در کنار آن اعطای سیاست‌های تشویقی برای شهروندان ساکن در این قبیل بافت‌ها و مناطق، در کنار دیگر سیاست‌های تشویقی و حمایتی، شهر تبریز به عنوان پیشگام کشور در این بخش تبدیل کرده است.

عزتی در عین حال با اشاره به اهم برنامه‌ها و طرح‌های در دست اجرای شهرداری در حوزه شهرسازی افزود: مرکز همایش‌های بین‌المللی، توسعه شهرک خاوران، احداث بزرگ‌ترین مرکز تجاری خدماتی خاوران، احداث بیمارستان فوق تخصصی در خاوران، ساماندهی و احیای مقبره الشعراء و راه‌اندازی دفاتر خدمات شهرسازی از اهم برنامه‌های در دستور کار شهرداری در حوزه شهرسازی است.

معاون شهرسای و معماری شهرداری تبریز ابراز امیدواری کرد در سایه حمایت‌های همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر و مشارکت شهروندان، شهر تبریز بیش از گذشته به اهداف توسعه خود دست یابد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)