شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

در سن پترزبورگ قطار خیابانی اکسپرس

سامانه قطار خیابانی پیشنهادی فروکف (low-floor) مدولار، بر اساس نیازهای سن پترزبورگ و به خصوص زمستان های سخت آن طراحی، تولید و نگهداری خواهد شد.
آلستوم و شریک روسی استراتژیک آن ترانس مش هولدینگ، به موجب یادداشت تفاهمی که در روز ۱۶ نوامبر با شهردار سن پترزبورگ آقای گئورگی پولتاوچنکو به امضا رساندند، قطار خیابانی اکسپرس برای این شهر راه اندازی می کنند. این شرکت ها همچنین مسئولیت مشاوره در امر نوسازی و مدرنیزه کردن شبکه قطار خیابانی کنونی که با عرض ریل ۱۵۲۴ میلیمتر فعالیت می کند و روزی بزرگ ترین شبکه قطار خیابانی جهان بوده ولی در سال های اخیر بخش های زیادی از آن متروک شده را به عهده خواهند داشت.
به موجب موافقت نامه فوق، آلستوم و ترانس مش هولدینگ عهده دارخدمات مشاورتی برای ایجاد شبکه مدرن حمل و نقل شهری، مدرن سازی سامانه های تامین برق، ساختارهای زیر بنائی و علامت دهی و همچنین مدیریت پروژه وبهینه سازی جریان تردد مسافران خواهند بود.
سامانه قطار خیابانی پیشنهادی فروکف (low-floor) مدولار، بر اساس نیازهای سن پترزبورگ و به خصوص زمستان های سخت آن طراحی، تولید و نگهداری خواهد شد. آلستوم و ترانس مش هولدینگ برای طراحی، ساخت و نگهداری این شبکه قطار خیابانی،مرکزی در کارخانه ی تعمیرات قطارهای برقی اوکتیابریسکی متعلق به ترانس مش هولدینگ در این شهر تاسیس خواهند کرد. هم اکنون در کارخانه مذکور که OVERZ نام دارد ۱۰۰۰ نفر به کار نگهداری و نوسازی وسایل خط نورد اشتغال دارند.

مرجع : سایت خبری انجمن مهندسی حمل و نقل ریلی ایران

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)