همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تصویب طرح تفضیلی جدید شهر اروندکنار

شهردار اروندکنار از ترسیم طرح تفضیلی جدید این شهر پس از گذشت ۱۰ سال خبر داد.

یوسف دریس گفت: مشاوران وزارت مسکن و شهرسازی پس از بررسی طرح قدیم، طرح تفضیلی جدید شهر اروندکنار را ترسیم کردند. شهردار اروندکنار افزود: این کار بر اساس ضرورت به تغییر بافت قدیمی و نیاز به توسعه شهری صورت گرفت.

وی با اشاره به تراکم جمعیت در مناطق مختلف شهری و شکل استفاده از خیابانها اظهار کرد: در طرح جدید موضوع تعریض خیابانها نیز لحاظ شده است. اعطای مجوز ساخت و ساز خانه های ویلایی در طرح جدید تفضیلی شهر اروندکنار از دیگر موارد قابل اشاره توسط شهردار اروندکنار بود.

دریس با اشاره به افزوده شدن مناطق کوی نهر دایر تا یادمان شهدای والفجر هشت به محدوده شهری تصریح کرد:محدوده یاد شده پیشتر جزء دهستان نصار بوده است که در زمان حاضر به محدوده شهری اروندکنار افزوده شد.

شهردار اروندکنار یادآور شد: بازنگری حریم انهار منشعب شده از رودخانه اروند و مکان تصفیه خانه فاضلاب شهری نیز در طرح تفضیلی جدید نیز انجام شده است.

منبع: شبکه ساختمان ایران

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)