همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تامین اعتبار آبرسانی به مسکن مهر

شبکه آبرسانی و تأسیسات فاضلاب بیش از ۱۲۵ هزار واحد مسکن مهر استان تهران، با بودجه‌ای بالغ بر ۲۶۱۷ میلیارد ریال، در ۱۰ نقطه از استان تهران اجرا و عملیاتی شده است.

با توجه به تحقق ۵۴ درصد هدف‌گذاری‌های دولت در بخش مسکن استان و برآورد تحویل واحدهای مسکن مهر تا پایان سال جاری از سوی مدیران مسکن و شهرسازی استان تهران، نشان می‌دهد اجرای طرح بزرگ مسکن مهر در ماه های گذشته با سرعت بیشتری روبه رو بوده باشد.

براساس آمار و اطلاعات شرکت آب و فاضلاب استان تهران، تاکنون ۱۰ طرح آبرسانی و ایجاد تاسیسات فاضلاب شهری مسکن مهر در شهرستانهای رباط کریم، اسلامشهر، پاکدشت، پیشوا، دماوند، رودهن، ملارد، فیروزکوه و پردیس و شهر جدید پرند اجرا شده که در قالب آن ۲۶۱۷ میلیارد ریال بودجه مصوب را به خود اختصاص داده است.

بنابر این گزارش، مسکن مهر پرند و پردیس از پروژه های بی نظیر استان هستند که پرند با ۹۵ هزار واحد مسکونی، بیشترین اعتبار بودجه ای را با مبلغ ۱۵۶۱ میلیارد ریال (برای ۷۰ هزار واحد) و پردیس با ۹۰ هزار واحد مسکونی اعتبار بودجه ای ۱۴۰ میلیارد ریال (برای بیش از ۱۲ هزار واحد)،‌ از اجرای طرح آبرسانی و فاضلاب شهری به خود اختصاص می دهد.

همچنین در حالی که اتمام و تحویل واحدهای مسکن مهر در برخی نقاط تهران از جمله بخشی از واحدهای پردیس،‌ شبکه آبرسانی و ایجاد تاسیسات فاضلاب این منطقه با پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی دنبال می شود و با توجه به اینکه تأخیر تحویل واحدها با عللی چون افزایش ظرفیت واحدهای مسکونی مطرح بوده، به نظر می رسد با تآکید و فوریت در تحویل واحدهای مسکونی مهر به متقاضیان این روند سرعت بیشتری را گرفته باشد.

گفتنی است اعتبار مصوب ۲۶۱۷ میلیارد ریالی شبکه آب و فاضلاب مسکن مهر، تنها بودجه مصوب بیش از ۱۲۵۰۰۰ واحد مسکونی مهر در ۱۰ نقطه استان بوده که تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب شهری قرار گرفته و آبرسانی خواهند شد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)