همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

سومین کنفرانس اسکان بشر

«Habitat III» سومین کنفرانس سازمان ملل متحد با موضوع مسکن و توسعه پایدار شهری است که در سال ۲۰۱۶، با موضوع «تعیین اولویت‌های شهری جهانی برای ۲۰ سال آینده» برگزار می‌گردد.

این کنفرانس هر بیست سال یک‌بار برگزار می‌گردد به‌طوری که «Habitat I» در سال ۱۹۷۶ در ونکوور کانادا، زمانی که حکومت‌ها در حال شناخت شهرنشینی سریع به طور خاص در کشورهای در حال توسعه بودند، برگزار گردید. ۲۰ سال بعد از آن، در سال ۱۹۹۶، «Habitat II» در استانبول ترکیه برگزار گردید که در آن رهبران جهانی موضوع اسکان بشر (Habitat) را تعیین برنامه اجرایی جهانی برای تأمین سزپناه کافی برای همه تعیین کردند. بر این اساس، در بیستمین سال بعد از دومین کنفرانس «Habitat III» با تمرکز بر روی موضوع سیاست‌ها و راهبردهای فضاهای شهری عدالت‌محورتر و پایدارتر برای ۲۰ سال آینده برگزار می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان به آدرس الکترونیکی «http://unhabitat.org/events-3/habitat-iii» مراجعه کرد.

poster6

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)