شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

طرح جامع شهر زنجان در حال بررسی

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: طرح جامع شهر زنجان با دقت در حال بررسی و تهیه است.

عباسعلی فلاح اظهار کرد: سیما و منظر شهری این محور به صورت نمونه موردی در شهر زنجان اجرایی می‏شود. وی توجه به سیما و منظر شهری را ضروری عنوان کرد و افزود: باید نسبت به سیما و منظر شهری شهر زنجان حساسیت لازم را داشته باشیم.

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با تاکید بر لزوم اجرای طرح محور داوود قلی- دلجویی براساس سیما و منظر شهری، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم در این راستا صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته نسبت به سیما و منظر شهری این محور اقدام شده بود، یادآور شد: مراحل مطالعاتی سیما و منظر شهری محور داوود قلی-دلجویی در سال گذشته آغاز شده بود.

فلاح بررسی موانع و مشکلات طرح سیما و منظر شهری محور داوود قلی-دلجویی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح پس از بررسی موانع و مشکلات در کمیته فنی و برگزاری جلسه کمسیون ماده پنج در اواخر اردیبهشت سال‏‌جاری برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان توجه به سیما و منظر شهری را از اولویت‏های مهم اداره راه و شهرسازی دانست و تاکید کرد: سیما و منظر شهری محور داوود قلی- دلجویی در این راستا اجرایی می‏شود.

وی رعایت تناسبات و خط آسمان در سیما و منظر شهری را مهم ارزیابی کرد و یادآور شد: رعایت معیارهای شهری در طرح سیما و منظر شهری باید مورد توجه باشد.

فلاح به تهیه و تصویب طرح‌های جامع و تفصیلی شهرهای استان اشاره کرد و گفت: از سال گذشته نسبت به تهیه و تصویب طرح‏های تفصیلی و جامع شهرهای استان اقدام شده است.

فلاح خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۹ شهر استان زنجان، برای چهار شهر طرح‏های تفصیلی یا جامع در حال تهیه است. مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان طرح تفصیلی و جامع شهر زنجان را مورد تاکید قرار داد و تاکید کرد: طرح جامع شهر زنجان با دقت در حال بررسی و تهیه است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

سند برنامه راهبردی توسعه بخش حمل و نقل استان زنجان

سند برنامه راهبردی توسعه بخش حمل و نقل استان زنجان

این مطلب را مرجان جعفری در تاریخ فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است دانلود این فایل رایگان می باشد و هزینه آن فقط یک صلوات است. اگر از فایل رضایت داشتین، شهرسازی آنلاین را به دوستان خود معرفی ...
one script

مشکل زمین های رها شده در زنجان

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ مرداد ۱۶, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است شهردار زنجان با اشاره به اینکه وجود زمین های رها شده مشکل اصلی شهر زنجان است گفت: در این میان شهرداری برنامه ریزی لازم برای ...
one script

زنجان وفراغت های فراموش شده

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است آرزو منزوی در این مقاله سعی شده است که به معرفی فضاهای گذران اوقات فراغت مردم زنجان در گذشته و حال پرداخته شود، و سپس ...
one script

افزایش حریم شهر زنجان

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۹, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه ۷۳ هکتاری «مهرشهر زنجان» بازدید کرد. محمد پژمان بعد از افتتاح ۶ هزار ۴۴ واحد مسکن مهر که به ...
مناسب سازی فضای شهر زنجان برای معلولان

مناسب سازی فضای شهر زنجان برای معلولان

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ مرداد ۱, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان زنجان گفت: ۲۴ هزار مترمربع از فضاهای عمومی استان زنجان برای آسانی عبور و مرور معلولان مناسب سازی شده است. ...
صدور مجوز احداث برای واحدهای تجاری

صدور مجوز احداث برای واحدهای تجاری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ تیر ۳۱, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است شهردار زنجان گفت: صدور مجوز احداث کل واحدهای تجاری برای مساجد و امامزادگان برای طرح خودگردان ۱۵۰ متر مربع است. حبیب ملایی یگانه افزود: زنجان ...