شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

دلیل تخریب باغات تهران

معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی گفت: مصوبه تغییر کاربری بخشی از باغهای شهر تهران و نبود نظارت لازم ، سبب تخریب روز افزون آنها شده است

پیروز حناچی افزود : طرحی در شورای دوم شهر تهران به تصویب رسید که بر اساس ان حداکثر در ۳۰ درصد مساحت باغها می توان بنا ساخت . وی گفت : این مصوبه بهانه ای شد تا در سایه نبود نظارت لازم برخی سازندگان به جای ۳۰ درصد حتی تا ۹۰ درصد فضای باغات را برای ساخت و ساز اشغال کنند .
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه درعمل خلاء قانونی برای حفظ باغ های شهر تهران وجود ندارد ، تصریح کرد: دلسوزی و دقتی که لازم بود در این باره نشده است و مسئولان نیزنباید اجازه کاری را می دادند که نتیجه ان از بین رفتن بخشی از باغهای شهر تهران باشد .

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

one script

باغات تهران در محدوده حریم

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است مدیرکل حریم شهر تهران با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد باغات و فضای سبز تهران در محدوده حریم است، گفت : در طرح راهبردی ...