همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷ فصل ۲

آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷  که توسط مهندس کتایون کمانگر نگارش شده است و توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به ثبت رسیده است.می توانید فصل دوم این مجموعه مفید را دریافت کنید.

مقدمه آموزش:از آنجا که آشنایی و کسب مهارت در انجام عملیات ویرایشی، برای طراحی لیستها و جداول شکیل ضروری به نظر میرسد، در این فصل به دستورات و امکانات مفید در این زمینه پرداخته میشود. از جمله این امکانات میتوان به اضافه کردن سطر و ستون، حذف سطر و ستونهای اضافی، قالببندی محتویات سلول، تغییر نحوه نمایش اعداد و … اشاره کرد.

برای دانلود کلیک کنید

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

آموزش نرم افزار اکسل 2007 فصل 1

آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷ فصل ۱

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۱, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷  که توسط مهندس کتایون کمانگر نگارش شده است و توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان آموزش فنی و ...