شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷ فصل ۱

آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷  که توسط مهندس کتایون کمانگر نگارش شده است و توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به ثبت رسیده است.در حال حاضر فصل اول این مجموعه را می توانید دریافت کنید.در آینده نزدیک فصل دوم این مجموعه از شهرسازی آنلاین پخش خواهد شد.

مقدمه آموزش: صفحه گسترده به برنامه هایی گفته میشود که برنامه اطلاعات متنی و عددی را در قالب جدول نگهداری می کنند. ساختار جدولی صفحات این گونه برنامه ها، کاربران را قادر میسازد تا با استفاده از فرمول، بین اطلاعات موجود در آنها ارتباط برقرار کنند. بسیاری از محاسبات پیچیده از طریق توابع از پیش تعریف شده قابل انجام است. از Excel در برنامه نمونه های متداول آن میتوان تابع جمع، میانگین، تعیین حداکثر، تعیین حداقل، شمارش دادههای عددی، شمارش شرطی و . . . را نام برد. این برنامه علاوه بر فرمولها و توابع، قابلیتهایی دیگری برای سازماندهی صفحات و مدیریت آنها ارائه میدهد. همچنین امکاناتی نظیر جستجوی اطلاعات و مرتب کردن دادهها، به سهولت کار با دادههایی با حجم بالا کمک میکند.

برای دانلود کلیک کنید

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

آموزش نرم افزار اکسل 2007 فصل 2

آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷ فصل ۲

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۱, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است آموزش نرم افزار اکسل ۲۰۰۷  که توسط مهندس کتایون کمانگر نگارش شده است و توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان آموزش فنی و ...