شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

برخورد با ساخت و ساز بالای۱۸۰۰متر

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: طرح جهادی ˈشناسایی و برخورد با ساخت وسازهای بالای یک هزار و ۸۰۰ مترˈاز۲۰اردیبهشت ماه به مدت یک ماه به صورت ضربتی اجرا می شود.

ˈسیدمحمد هادی حیدرزاده در مراسم تقدیر از برترین های طرح مسیر سبز ساحل پاک و تقدیر از عوامل مجموعه تلویزیونی پایتخت ۳ˈ با اشاره به تشدید مشکلات زیست محیطی در استان تهران افزود: ۱۳٫۵ درصد جمعیت کشور در ۱٫۲ درصد مساحت سرزمین مستقر شده است . وی در مورد ساخت و ساز بی رویه در این استان اظهار کرد: این رویه حرکتی بر زیستگاه طبیعی سرزمین مادری ما فشار وارد می کند و سازمان حفاظت محیط زیست به تنهایی نمی تواند این معضلات را حل کند.

حیدرزاده افزود: به طور قطع برای حل این مشکل نیاز به یک بسیج عمومی و حماسه ملی مانند هشت سال دفاع مقدس است تا بتوان این تخریب ها را کنترل کرد. وی با اشاره به تاثیربرنامه های صدا و سیما بر مردم، اظهار کرد: در دی ماه سال ۹۲ جلسه با رییس سازمان صدا و سیما داشتیم که تاکیدات ویژه ایشان و نگاه جدید آنها به مقوله محیط زیست را در نوروز سال ۹۳ با پخش سریال پایتخت ۳ مشاهده شد.

حیدرزاده افزود: خیلی از مردم با شغل محیط بانی و مشکلات آنان آشنا نبودند این مجموعه تلویزیونی توانست مطالبی را که صد سال طول می کشید تا به مردم انتقال داده شود در چند قسمت از این سریال انتقال داده شد. وی در پایان با اشاره به اجرای طرح جهادی شناسایی و برخورد با ساخت وسازهای بالای یک هزار و ۸۰۰ متر گفت: این طرح جهادی از ۲۰ اردیبهشت ماه امسال به مدت یک ماه به صورت ضربتی به مرحله اجرا در می آید تا فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این خصوص به عمل درآید.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)