شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

طراحی پروژه صحن حضرت زینب (س)

مشاور عالی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات به طراحی و اجرای پروژه مشابهی با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا اشاره کرد و گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات اجرایی پروژه مشابه صحن حضرت الزهرا (س) با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا را در دستور کار خود قرار داده است.

مشاور عالی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف از کارگاه آفرینش های هنری ستاد بازسازی اصفهان بازدید کرد.

حبیب الله دهمرد مشاور عالی ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف صبح امروز همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) در حاشیه بازدید خود از کارگاه های آفرینش های هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات در اصفهان در جمع مسوولین و هنرمندان این ستاد ضمن تسلیت ایام دهه فاطمیه و شهادت بی بی دو عالم فاطمه الزهرا (س) اظهار داشت: ایرانیان به دلیل عشق و علاقه خود به ائمه اطهار (ع) توفیق حضور و مشارکت در فعالیت های مرتبط با ائمه را همراه داشته اند و همراه خالاصانه در این عرصه گام نهاده اند.

وی با اشاره به حجم فعالیت های صورت گرفته توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات در کشور عراق و سوریه افزود: به حق کارهای عظیمی در عرصه های عمرانی و هنری در کشور عراق و سوریه صورت گرفته است که این موضوع نشان دهنده عشق و ارادت ایرانیان به ائمه است و ما باید زمینه های استفاده حداکثری از ظرفیت های مردمی را فراهم کنیم.

مشاور عالی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف در ادامه با اشاره به هنر هنرمندان اصفهانی اظهار داشت: فعالیت های صورت گرفته توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات اصفهان نشان دهنده هنر خالصانه و عشق حقیقی هنرمندان و مردم خوب اصفهان به ائمه اطهار (ع) است.

وی اظهار امیدواری کرد هنرمندان و مردم اصفهان بتوانند بیش از گذشته در امر بازسازی بقاع ائمه در کشور عراق مشارکت و حضور داشته باشند. دهمرد در ادامه با اشاره به بازدید خود از کارگاه آفرینش های هنری ستاد بازساز عتبات اصفهان بیان داشت: هنر هنرمندان اصفهانی در خور توجه و تقدیر است و انتظار می رود هنرمندان اصفهانی بیش از گذشته یاری گر ستاد بازسازی عتبات باشند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر ارتباط هنرمندان اصفهانی با دیگر هنرمندان کشور تاکید کرد: امر بازسازی حرم امامین مدفون در کشور عراق مختص هنرمندان یک استان نیست و باید هنرمندان استان های مختلف کشور با تعامل و ارتباط با یک دیگر در این امر خطیر گام بردارند.

مشاور عالی ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف در ادامه با اشاره به پروژه صحن حضرت الزهرا (س) در حرم امام علی (ع) اظهار داشت: در حال حاضر این پروژه با عنایت الطاف الهی و کمک های خالصانه ایرانیان بسیار از برنامه زمانبندی خود در حال اجرا است.

وی همچنین به طراحی و اجرای پروژه مشابهی با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا بیان کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات اجرایی پروژه مشابه صحن حضرت الزهرا (س) با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا را در دستور کار خود قرار داده که امید است با اطلاع رسانی خوب رسانه های گروهی و مشارکت مردم خیر ایران زمین شاهد اجرای سریع این پروژه باشیم.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

استخراج طلا از فاضلاب شهری؟

استخراج طلا از فاضلاب شهری؟

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است محققان راهی برای استخراج طلا و سایر فلزات ارزشمند از فاضلاب یافته‌اند. گروهی از دانشمندان طرحی برای استخراج طلا و فلزاتی نظیر نقره و پلاتین ...
نقاشی هایی که باید زیر باران دید

نقاشی هایی که باید زیر باران دید

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است فیلم نقاشی هایی که باید زیر باران دید یک هنرمند اهل سیاتل طراحی های زیبایی از هنر خیابانی را در سطح شهر انجام می دهد ...
مرتفع‌ترین آسمانخراش اروپا

مرتفع‌ترین آسمانخراش اروپا

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است تا چند سال آینده مردم سراسر جهان و به ویژه اروپا شاهد ساخته شدن مرتفع‌ترین بنای قاره سبز در نقطه‌ای غیرمتعارف خواهند بود: یک دهکده! ...
بزرگراه لندن - نیویورک:ایده بزرگ

بزرگراه لندن – نیویورک:ایده بزرگ

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است روسیه قصد دارد با ایجاد یک شبکه بزرگراهی، لندن را به مسکو و سپس به نیویورک متصل کند که البته بودجه فراوانی می خواهد و ...
فقدان قوانین اجرایی مانع از تحقق معماری اسلامی ایرانی

فقدان قوانین اجرایی مانع از تحقق معماری اسلامی ایرانی

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است دکتر پیروز حناچی معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی گفت: فقدان و نارسایی قوانین، ضوابط، مقررات و ساز و کارهای اجرایی مانع از ...
اجرای کمپین "آسمان آبی و زمین پاک"

اجرای کمپین “آسمان آبی و زمین پاک”

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۹, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران گفت: یکی از ویژگی‌های شهرهای مدرن حضور مستمر شهروندان و بهره گیری از ایده‌های آنان در راستای ساخت شهری بهتر ...