همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

افزایش حریم شهر زنجان

معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه ۷۳ هکتاری «مهرشهر زنجان» بازدید کرد.

محمد پژمان بعد از افتتاح ۶ هزار ۴۴ واحد مسکن مهر که به صورت نمادین در مجتمع رضوان زنجان انجام شد به همراه مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان و خبرنگاران از پروژه ۷۳ هکتاری مهرشهر زنجان بازدید کرد.این پروژه ۷۳ هکتاری به تازگی به حریم شهر زنجان اضافه شده است.

پروژه ۷۳ هکتاری مهرشهر زنجان در راستای پاسخگویی به متقاضیان مسکن مهر راه‌اندازی شده چرا که بخش عظیمی در حدود ۱۱ هزار نفر از متقاضیان این نوع مسکن هنوز پاسخی برای تقاضاهای خود نگرفته‌اند. بنا به گفته مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان پروژه ۷۳ هکتاری مسکن مهر با نام شهرک مهرشهر احداث می‌شود.

شایان ذکر است: قرار شده این پروژه به ۱۱ هزار واحد تقسیم شده و به صورت مجتمع‌های مسکونی گروهی به صورت هشت واحدی به متقاضیان واگذار شود. هنوز کار اجرایی خاص قابل مشاهده‌ای در پروژه ۷۳ هکتاری که بخشی از زمین‌های معروف به گلشهر زنجان است انجام نشده است. همچنین در استان زنجان برای احداث ۸۰ هزار و ۱۲۳ واحد مسکن مهر عقد قرارداد شده است که ۶۳ هزار واحد از آنها به بهره‌برداری رسیده است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)