تبدیل فرمت های نقشه های مهندسی Acme CAD Converter

مجموعه نرم افزارهای مهندسی Autocad هم اکنون توسط مهندسین استفاده می شود و در رابطه با ترسیم نقشه های مهندسی می باشد. فایل های تولید شده توسط این نرم افزار معمولا حجیم بوده و همچنین برای نمایش نیازمند نصب نرم افزارهای سنگین autocad می باشد. در کنار این مسئله باتوجه به اینکه امکان ویرایش ساده این فایل ها توسط نرم افزار autocad وجود دارد ، از نظر حفظ کپی رایت مشکلاتی وجود دارد.

Acme CAD Converter نرم افزاری کامل برای تبدیل فرمت های DWG  وDXF و DWF به فرمت های دیگر نظیر PDF, WMF, JPEG, TIFF, EPS, SVG, CGM می باشد. به این ترتیب افرادی که نیاز به تنها مشاهده نقشه ها دارند ، دیگر نیازی نیست نرم افزارهای اتوکد را نصب داشته باشند و یا اینکه فایل اصلی نقشه را در اختیار داشته باشند. در کنار این تبدیل فرمت ها ، تبدیل درون خانوادگی نرم افزار Autocad یعنی تبدیل DWF to DWG نیز امکان پذیر است. این نرم افزار در هنگام تبدیل ظاهر فونت ها و رنگ ها را کاملا حفظ میکند و از نظر ظاهری کاملا مشابه با فایل اصلی تبدیل ها انجام خواهد شد.

یکی از مشکلات هنگام تبدیل فرمت نقشه های اتوکد به فرمت های نام برده شده ، تعیین ناحیه هایی است که نقشه درون فایل اتوکد قرار دارد. این نرم افزار میتواند به شما این امکان را دهد که مانند فرایند پرینت در نرم افزار اتوکد ، پنجره مورد نظر را برای تبدیل انتخاب کنید. لازم به ذکر است این نرم افزار میتواند به عنوان یک نرم افزار نمایش فایل های DWG نیز مورد استفاده قرار گیرد.

cad-converter

قابلیت های کلیدی نرم افزار Acme CAD Converter 2012 v8.2.8:

– پشتیبانی از نسخه های ۲۰۱۲ و قبل تر

– امکان تبدیل نقشه های اتوکد به وکتور eps و svg

– تبدیل نقشه های اتوکد به PDF, WMF, JPEG, TIFF, EPS, SVG, CGM

– تبدیل نقشه ها با حفظ تمامی ظواهر از جمله فونت ها

– امکان قفل گذاشتن روی فایل pdf نقشه تبدیل شده

– توانایی تبدیل DWF to DWG

– قابلیت نمایش فایل های dwg

– توانایی پرینت فایل های نقشه ها

– امکان انتخاب پنجره ای از نقشه برای تبدیل به فرمت دیگر

– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷

– و…

رمز فایل: www.shahrsazionline.com

 لینک دانلود – ۶٫۱ مگابایت

برای دانلود کلیک نمائید نکته بسیار مهم در مورد دانلود فایل: اگر لینک دانلود بالا با dl شروع شد، لطفا برای دانلود فایل به جای http از https استفاده نمائید.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0