شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

چکیده مطالعات طرح جامع مسکن استان گیلان

چکیده مطالعات طرح جامع مسکن استان گیلان

مقدمه:
طرح جامع مسکن استان گیلان ، در راستای منطقه ای کردن اهداف و برنامه های طرح جامع مسکن کل کشور و انطباق آن با ابعاد فضایی مسکن در استان گیلان ،تدوین شده است. مطالعات این طرح فرایند حصول به نتیجه را با شناخت وضع موجود، بررسی تحولات و تعیین گرایشها و روندهای کنونی آغاز کرده و در نهایت سند راهبردی – اجرایی طرح با ملحوظ نمودن برنامه های اجرایی تدوین گردیده است. طرح جامع مسکن این استان و به عبارتی سند منطقه ای در برگیرنده ۱۶ فصل،فصل اول مطالعات جمعیتی، فصل دوم شاخص های کمی و کیفی موجود بخش مسکن به تفکیک شهری و روستایی، فصل سوم شاخص های اقتصاد زمین مسکن، فصل چهارم برآورد نیاز بالقوه استان در افق بلند مدت و میان مدت ، فصل پنجم بررسی وضعیت مسکن گروههای کم درامد و تخمین یارانه مورد نیاز، فصل ششم بررسی بازار زمین در استان، فصل هفتم بررسی نظام تامین مالی مسکن و ویژگی های عملکردی آن ،فصل هشتم بررسی نظام مالیات و عوارض بخش مسکن، فصل نهم بررسی بازار مصالح ساختمانی ،فصل دهم بررسی وضعیت صنعت ساختمان، فصل یازدهم بررسی وضعیت نوسازی بافت های فرسوده شهری ،فصل دوازدهم شناخت وضعیت عملکردی نظام مدیریت مسکن وبرنامه و سیاستهای اجرا شده ،فصل سیزدهم بررسی نقش بخش مسکن در اقتصاد استان، فصل چهاردهم شناخت جایگاه استان در بازار زمین و مسکن کشور،فصل پانزدهم تعیین نقاط قوت و ضعف ،فرصتها و در نهایت فصل شانزدهم ارائه بر نامه راهبردی و اجرایی پرداخته است که در واقع سه فصل آخر نشان دهنده وضعیت کلی استان بر اساس نتایج بررسیهای طرح وارائه راهکارهای مناسب در بهبود بخشیدن به وضعیت بخش مسکن در استان اشاره دارد . در این گزارش مروری داریم بر مهمترین شاخصهای مسکن استان و اهداف و راهبردهای پیش رو در راستای رسیدن به چشم انداز تعیین شده.

دانلود متن کامل طرح

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

چكيده مطالعات طرح جامع مسكن استان چهار محال و بختياري

چکیده مطالعات طرح جامع مسکن استان چهار محال و بختیاری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۱۹, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است چکیده مطالعات طرح جامع مسکن استان چهار محال و بختیاری مقدمه طرح جامع مسکن استان سندی است منطقه ای با الهام از طرح جامع مسکن ...