شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تهیه دستورالعمل اجرایی مدیریت زلزله

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: تهیه دستورالعمل اجرایی مدیریت بحران زلزله از سوی دستگاه های متولی مورد توجه قرار گیرد.

محمد حسن واحدی، اظهار کرد: تهیه دستورالعمل اجرایی مدیریت بحران زلزله با در نظر گرفتن ملاک ها و معیارهای انجام تمرینات آمادگی از سوی دستگاه های متولی مورد توجه قرار گیرد.

وی سپس از ضرورت ایجاد سند اقدامات اجرایی و میدانی دستگاه های استان در زمینه مدیریت بحران زلزله خبر داد و افزود: در این سند باید اقدامات و مسئولیت های اجرایی در سه دوره کوتاه، میان و بلند مدت و در دو حوزه شهری و روستایی با در نظر گرفتن زمان و اعتبار مورد نیاز، تعریف و بررسی شود. وی تصریح کرد: ضروی است وظایف دستگاه های متولی در پنج حوزه پیش بینی، پیشگیری، مقابله با زلزله، بازسازی و بازتوانی بازیابی و مورد تعریف قرار گیرد.

وی در خصوص آموزش و فرهنگسازی در زمینه زلزله بیان کرد: فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش های مقابله با بحران زلزله از سوی صدا و سیما، پاسخگویی به نیازهای آموزشی قشرهای مختلف، ایجاد حساسیت در مردم نسبت به بحث زلزله و دیگر بلایای طبیعی و استفاده از مشارکت آنان در جهت آمادگی مقابله با زلزله و سوق دادن پایان نامه ها و پژوهش های دانشگاهی از ضروری ترین اقدامات در این حوزه محسوب می شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)