شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

آموزش طرح های توسعه شهری جدید تهران(بخش۱)

جزوه آموزشی طرح های توسعه شهری جدید تهران که توسط آقای شهرام رضایی تدریس شده است و اداره کل شهرسازی و طرح های شهری شهرداری تهران تهیه و منتشر کرده است.این آموزش در سه بخش تدوین شده است که در حال حاضر می توانید بخش اول این آموزش را دریافت کنید.

چکیده آموزش:

بخش هایی که در این آموزش به آنها پرداخته می شود به قسمت های زیر تقسیم می شود و قابل جداسازی می باشند و عبارتند از:

رویکرد طرح جامع تهران و پیشینه آن و گسترش تهران و طرح های پیشین و طرح مجموعه شهر تهران و طرح راهبردی توسعه شهر تهران و چشم انداز و اهداف توسعه و عمران شهر تهران و راهبردهای توسعه و طرح ساختاری شهر تهران و ساختار طبیعی و تاریخی و اجتماعی و اقتصادی و تحولات ساختاری فعالیت و ساختار و نظام حرکت و ساختار عملکرد و ایده ساختاری توسعه و سازمان فضایی شهر تهران و شکل گیری ایده ساختاری توسعه شهر و اصول کلی و ایده اولیه سازمان فضایی شهر تهران و …  در این آموزش به شرح کامل آنها پرداخته شده است.

برای دانلود کلیک کنید

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

آموزش نظريه‌ها و طرح‌هاي توسعه شهري

آموزش نظریه‌ها و طرح‌های توسعه شهری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۷, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است آموزش نظریه‌ها و طرح‌های توسعه شهری که به صورت پاورپوینت برای شما شهرسازان آماده شده است. چکیده آموزش: برنامه ریزی با ترتیب و تنظیم الگوهای ...