همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

کارگاه تخصصی ساختمانهای بلند

کارگاه تخصصی آموزشی ساختمان های بلند در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ خرداد با تدریس پروفسور محمود گلابچی در تهران برگزار می شود.

با دعوت آکادمی معماری و هنر پارس از پروفسور محمود گلابچی چهره ماندگار معماری ایران و مولف کتاب مبانی طراحی ساختمان های بلند، کارگاه تخصصی”مبانی طراحی ساختمان های بلند” ۲۹ و ۳۰ خرداد برگزار خواهد شد.
با توجه به توسعه ساختمان های بلند در کشور و لزوم آشنایی معماران، مهندسان و دانشجویان این رشته ها با آخرین یافته های علمی جهان در این زمینه، برگزاری این کارگاه تخصصی ضمن آنکه فرصتی مغتنم برای معماران و مهندسان کشور و نیز دانشجویان این رشته ها خواهد بود، موجب ارتقاء فرایند طراحی ساختمان های بلند در کشور خواهد گردید.

43226_orig

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)