همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

بررسی نماهای ساختمانی ری

کمیته تخصصی نما و معماری شهری در منطقه ۲۰ تشکیل و بررسی نماهای ساختمانی شهرری آغاز شد.

صبح امروز مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی شهرداری تهران در منطقه ۲۰ در این نشست اظهار داشت: با بهره گیری از کارشناسان متخصص و لحاظ شاخصهای معماری ایرانی و اسلامی نماهای ساختمانی شهرری مورد بررسی قرار می گیرد تا نمونه های مطلوب و مناسب شهری در نواحی هفتگانه این منطقه شناسایی و معرفی شوند.

این مسئول، معرفی نماهای مناسب ساختمانی شناسایی شده به شهروندان و سازندگان را مهم برشمرد و افزود: انتخاب طرح های برتر هر ناحیه به منظور الگوسازی برای شهروندان از مهمترین اهداف این اقدام است که در مراحله اجرا همراه با تولید فکر و ایده های خلاقانه نیز خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در مرحله صدور پروانه نقشه نما اخذ و پس از تایید ابلاغ می شود، عنوان کرد: با فعالیت کمیته اجرایی نما و معماری ساختمان می توان به جهت ایجاد نماهای مطلوب در محورهای اصلی و تاثیر گذار گام موثری برداشت.

ارائه شاخص های حداقلی برای شناسایی نماهای مناسب و ارائه راهکارهای مناسب در زمینه شکل گیری ساز وکار مدیریت متناسب برای تحقق هویت شهری در معماری نماهای ساختمانی و پرسش و پاسخ کارشناسان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران به همراه هیئت همراه و به دنبال تحقق طرح گونه شناسی نماهای شهر تهران با دیدگاه ناحیه محوری در منطقه ۲۰ حضور یافت که معاون شهرسازی و معماری، مدیران ارشد و روسای اداره های شهرسازی نواحی هفتگانه شهرداری منطقه ۲۰ از دیگر اعضاء این جلسه بودند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)