همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تصویب طرح جامع شهر مشهد

کلیات طرح جامع شهر مشهد که از سوی کارگروه تخصصی امور زیر بنایی پیشنهاد شده بود، به تصویب رسید و راهی شورای عالی شهر سازی کشور شد.

علیرضا رشیدیان شب گذشته ۱۳ اردیبهشت ماه در جلسه شورای برنامه‌ ریزی و توسعه استان با حضور معاون شهرسازی وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی کشور و معاون امور دولت و مسئول هماهنگی امور استان‌ها، همراه بود؛ با اشاره به تاریخچه تهیه و تدوین این طرح اظهارکرد: طرح جامع شهر مشهد از چهار سال پیش توسط هشت مشاور در حال بازنگری است و مراحل پایانی خود را طی کرده است.

وی به اثرات مطلوب تصویب طرح در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مشهد اشاره کرد و افزود: پس از تصویب طرح جامع شهر مشهد در شورای عالی معماری و شهرسازی کشور، هر گونه فعالیت توسعه‌ای و جرم گذاری در نقاط مختلف شهر بایستی متناسب با خروجی طرح باشد. همچنین در این جلسه توزیع ۲۶۸ میلیارد تومان از اعتبارات هزینه‌ای بودجه سال ۹۳ بین ۲۵ دستگاه اجرایی استان به تصویب رسید.

استاندار خراسان رضوی در این خصوص گفت: دستگاه‌های اجرایی مشمول اعتبارات هزینه‌ای استان در مدت یک هفته نسبت به مبادله‌ی موافقت‌نامه با معاونت برنامه‌ریزی و اشتغال اقدام کنند. رشیدیان تصریح کرد: پرداخت هرگونه وجهی از سوی خزانه استان به دستگاه‌های اجرایی به جز حقوق و دستمزد منوط به ارائه‌ی موافقت‌نامه خواهد بود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

 تصویب طرح جامع شهر فارغان

تصویب طرح جامع شهر فارغان

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از تصویب طرح توسعه و عمران (جامع) شهر فارغان در شورایعالی شهرسازی و معماری ایران خبر داد. مهدی زندیه وکیلی طی ...