همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

رونمایی از بزرگترین سازه شیشه‌ای

بزرگترین سازه شیشه‌ای با استفاده از لامپ‌های نئون در محوطه شهرداری شهر جدید هشتگرد رونمایی شد.

این سازه که ۱۳ متر ارتفاع و ۲ متر و ۵۰ سانتی متر شعاع دارد بدست دانشجویان ساخته شده است. مصطفی نصیری اوانکی طراح این سازه گفت: این طرح با الهام از برج میلاد ساخته شده و با توجه به اینکه اولین بار است که سازه‌ای شیشه‌ای با استفاده از این مواد (لامپ‌های نئونی) و در این ارتفاع ساخته می‌شود ثبت رکورد ساخت این سازه در کتاب گینس انجام شده است و بر اساس روال قانونی در حال پیگیری است.
وی افزود: گروه معماران پارسیان شامل آقایان امین نصیری، شایان نصیری، ابوالفضل نصیری و سعید جمشیدی به عنوان طراح و سرپرست این کار، قبل از ساخت این سازه، سابقه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان و ثبت در کتاب گینس را نیز در کارنامه خود دارند.
به گفته وی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در خاورمیانه، ساخت بزرگترین سازه دینامیکی در خاورمیانه، ساخت بزرگترین پاویون با ماکارونی در ایران، ساخت بزرگترین سازه با نوک مداد و ساخت بزرگترین سازه با مقوا در ایران از دیگر توانایی‌های این گروه است. این سازه تا ۲۵ اسفند ماه در محوطه شهرداری شهر جدید هشتگرد برای بازدید عموم دائر است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)