شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

‌فروش مازاد تراکم در زاهدان

رئیس کمیسیون حقوقی، نظارت و ارزشیابی شورای اسلامی شهر زاهدان گفت: فروش مازاد تراکم که برای اولین بار در زاهدان صورت خواهد گرفت در حقیقت علاوه بر حل مشکلی از مشکلات مردم باعث ایجاد منبع درآمدی پایدار برای شهرداری نیز در آینده‌ی نه چندان دور خواهد ش

پرویز سارانی با اعلام این خبر افزود: این امر که به عنوان یکی از کارهای ماندگار خواهد بود در مکان‌هایی که شرایط ساخت در آنها فراهم باشد اجرا می‌شود و امیدواریم با توجه به اینکه این طرح در سایر نقاط کشور نیز به اجرا درآمده است، کمیسیون ماده‌ی ۵ و استاندار با حمایت خود از این طرح ما را در پیشبرد زاهدان به سمت مرتفع‌سازی یاری کنند.

وی گفت: با رویکرد جدید شورا و شهرداری انشاءالله در آینده طرح مطالعاتی برای شناسایی پهنه‌ی زاهدان و نقاطی که استعداد این کار را دارند انجام خواهد شد و امیدواریم مردم نیز از آن استقبال کنند. سارانی افزود: با اجرای این طرح به طرق سیستمی شهر اداره خواهد شد و در آینده ی نزدیک تغییر ساختاری آن را به نظاره خواهیم نشست.

عضو شورای شهر زاهدان اضافه کرد: بانک اطلاعاتی املاک از ابتدای سال ۹۳ کار خود را در زاهدان آغاز خواهد کرد و هم‌اکنون در حال اجرای مراحل نرم افزاری آن هستیم.

رئیس کمیسیون ارزشیابی و نظارت شورا تصریح کرد: طرح تکریم ارباب رجوع نیز به شدت مورد توجه شورای اسلامی شهر قرار دارد و در تلاش هستیم این طرح به نحو احسن اجرا شود تا مراجعین به مجموعه‌ی شهرداری بتوانند در انجام امور خود از مزایای این طرح به خوبی بهره‌مند شوند.

وی تاکید کرد: به منظور افزایش آگاهی عمومی مردم در عرصه‌های مختلف پکیج آموزش حقوق شهروندی به کمک آموزش و پرورش، ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات و سایر نهادها و سازمان‌های همسو با کار فرهنگی در حال تهیه است، این کار از دبستان شروع می‌شود و اثرات بسیار خوبی در جامعه خواهد داشت.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)