قالیباف دوباره شهردار تهران شد

محمدباقر قالیباف و محسن هاشمی، دو گزینه اصلی شهرداری تهران بودند. اعضای شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار جدید پایتخت رای گیری کردند که در نهایت محمدباقر قالیباف به عنوان شهردار انتخاب شد.

شهردار جدید پایتخت در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران انتخاب شد.

در جلسه روز یکشنبه شورای اسلامی شهر تهران که به منظور انتخاب شهردار جدید پایتخت تشکیل شده بود، با معرفی قالیباف به عنوان شهردار تهران به پایان رسید.در جلسه امروز هر ۳۱ عضو شورای چهارم شهر تهران حضور داشتند.

محمدباقر قالیباف و محسن هاشمی، دو گزینه اصلی شهرداری تهران بودند.در این جلسه ابتدا قالیباف در مدت ۳۰ دقیقه به ارائه برنامه هایش پرداخت و به دنبال او محسن هاشمی برنامه های خودش را به شورا ارائه داد. پس از آن اعضای شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار جدید پایتخت رای گیری را آغاز کردند که در نهایت محمدباقر قالیباف به عنوان شهردار انتخاب شد.

قالیباف: ارتقای کیفیت زندگی در دستور کار جدید شهرداری تهران

شهردار تهران اعلام کرد: افزایش و ارتقای کیفیت زندگی در دستور کار شهرداری است.  محمد باقر قالیباف بعد از انتخاب مجددش به عنوان شهردار تهران گفت: رقابت امروز بسیار فشرده و برادرانه ولی گرم و با محبت بود. جا دارد به سهم خودم از اعضای شورای شهر تهران تشکر کنم که به اینجانب اعتماد کردند.

وی افزود: روحیه و فرهنگ جهادی لازمه مدیریت موفق است و از آنهایی که در ۸ سال گذشته همراه من بودند تشکر می کنم. البته بنده با اصولگرایان و اصلاح طلبان و گرایشهای سیاسی ارتباط و دوستی و همکاری داشته ام و بدون هیچ گرایش سیاسی در بحث مدیریت تلاش خود را برای پیشبرد تهران بر اساس سند چشم انداز انجام می دهم.

شهردار تهران اظهار داشت: در دوره جدید موضوع پرداختن به مسائل و موضوعات تربیتی و آموزشی و ارتقای کیفیت زندگی با محور فرهنگی در دستور کار قرار دارد.

برای دانلود کلیک نمائید نکته بسیار مهم در مورد دانلود فایل: اگر لینک دانلود بالا با dl شروع شد، لطفا برای دانلود فایل به جای http از https استفاده نمائید.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0