طراحی نمای ساختمانها در بافت‌ فرسوده

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از ارائه خدمات ویژه طراحی نما و منظر ساختمان در بافت‌های فرسوده خبر داد.

علیرضا جعفری با اشاره به اهمیت سیما و منظر شهری در تهران، اظهار کرد: با توجه به اینکه بخش عمده بافت‌های فرسوده در محلات قدیمی تهران قرار دارد، سازمان نوسازی خدمات ویژه‌ای در حوزه طراحی نمای ساختمان در این بافت‌ها ارائه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: نقشه‌هایی برای نما و همین‌طور پلان داخلی ساختمان توسط سازمان نوسازی طراحی شده که به صورت رایگان در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که نوسازی بافت‌های فرسوده را به صورت شخصی‌سازی دنبال می‌کنند.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران البته تاکید کرد که استفاده از این نقشه‌های نما و پلان داخلی کاملا اختیاری است و هیچ اجباری برای استفاده از الگوهای پیشنهادی در شهرداری وجود ندارد.

جعفری با اشاره به اینکه نماهای پیشنهادی در قالب آلبومی گردآوری شده که در آینده به صورت کتاب چاپ خواهد شد، افزود: کلیه نماهای ساختمانی با مصالحی که متناسب با بافت هر محله است، طراحی شده و کسانی که به صورت شخصی‌سازی نوسازی بافت‌های فرسوده را دنبال می‌کنند، می‌توانند از میان گزینه‌های متفاوت بر اساس سلیقه شخصی و تناسب محلی، مورد مطلوب خود را انتخاب کنند.

برای دانلود کلیک نمائید نکته بسیار مهم در مورد دانلود فایل: اگر لینک دانلود بالا با dl شروع شد، لطفا برای دانلود فایل به جای http از https استفاده نمائید.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0