جذب سرمایه گذار برای شهرهای جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرهای جدید با جذب سرمایه گذار و جلب منابع مالی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشته و در همین راستا نسل نو شهرهای جدید در دولت تدبیر و امید در حال طراحی و پایه گذاری است.

محسن نریمان به ایجاد بسترها و فرصت های سرمایه گذاری در شهرهای جدید تاکید کرد و اظهار داشت: ایجاد اطمینان و جلب اعتماد سرمایه گذاران از اولویت های برنامه کاری ما است و تلاش داریم شهرهای جدید سهم عمد ه ای در اشتغال زایی کشور ایفا کنند.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید افزود: تاثیر شهرهای جدید در اقتصاد کشور انکار نشدنی و اقدامات ما تبلور حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی، بدون استفاده از منابع مالی دولت و همچنین در جهت تبیین نظام و اعتلای کشور صورت می پذیرد.

نریمان خاطر نشان کرد: برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در مرداد ماه سال جاری، یکی از اقدامات کلیدی و حساس و موثر شرکت عمران شهرهای جدید است که می توانیم با همدلی و هماهنگی در حوزه سرمایه گذاری و جلب سرمایه گذار، به دستاوردهای مهمی دست پیدا کنیم.

برای دانلود کلیک نمائید نکته بسیار مهم در مورد دانلود فایل: اگر لینک دانلود بالا با dl شروع شد، لطفا برای دانلود فایل به جای http از https استفاده نمائید.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0