طراحی پروژه صحن حضرت زینب (س)

مشاور عالی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات به طراحی و اجرای پروژه مشابهی با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا اشاره کرد و گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات اجرایی پروژه مشابه صحن حضرت الزهرا (س) با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا را در دستور کار خود قرار داده است.

مشاور عالی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف از کارگاه آفرینش های هنری ستاد بازسازی اصفهان بازدید کرد.

حبیب الله دهمرد مشاور عالی ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف صبح امروز همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) در حاشیه بازدید خود از کارگاه های آفرینش های هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات در اصفهان در جمع مسوولین و هنرمندان این ستاد ضمن تسلیت ایام دهه فاطمیه و شهادت بی بی دو عالم فاطمه الزهرا (س) اظهار داشت: ایرانیان به دلیل عشق و علاقه خود به ائمه اطهار (ع) توفیق حضور و مشارکت در فعالیت های مرتبط با ائمه را همراه داشته اند و همراه خالاصانه در این عرصه گام نهاده اند.

وی با اشاره به حجم فعالیت های صورت گرفته توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات در کشور عراق و سوریه افزود: به حق کارهای عظیمی در عرصه های عمرانی و هنری در کشور عراق و سوریه صورت گرفته است که این موضوع نشان دهنده عشق و ارادت ایرانیان به ائمه است و ما باید زمینه های استفاده حداکثری از ظرفیت های مردمی را فراهم کنیم.

مشاور عالی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف در ادامه با اشاره به هنر هنرمندان اصفهانی اظهار داشت: فعالیت های صورت گرفته توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات اصفهان نشان دهنده هنر خالصانه و عشق حقیقی هنرمندان و مردم خوب اصفهان به ائمه اطهار (ع) است.

وی اظهار امیدواری کرد هنرمندان و مردم اصفهان بتوانند بیش از گذشته در امر بازسازی بقاع ائمه در کشور عراق مشارکت و حضور داشته باشند. دهمرد در ادامه با اشاره به بازدید خود از کارگاه آفرینش های هنری ستاد بازساز عتبات اصفهان بیان داشت: هنر هنرمندان اصفهانی در خور توجه و تقدیر است و انتظار می رود هنرمندان اصفهانی بیش از گذشته یاری گر ستاد بازسازی عتبات باشند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر ارتباط هنرمندان اصفهانی با دیگر هنرمندان کشور تاکید کرد: امر بازسازی حرم امامین مدفون در کشور عراق مختص هنرمندان یک استان نیست و باید هنرمندان استان های مختلف کشور با تعامل و ارتباط با یک دیگر در این امر خطیر گام بردارند.

مشاور عالی ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت الزهرا (س) نجف در ادامه با اشاره به پروژه صحن حضرت الزهرا (س) در حرم امام علی (ع) اظهار داشت: در حال حاضر این پروژه با عنایت الطاف الهی و کمک های خالصانه ایرانیان بسیار از برنامه زمانبندی خود در حال اجرا است.

وی همچنین به طراحی و اجرای پروژه مشابهی با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا بیان کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات اجرایی پروژه مشابه صحن حضرت الزهرا (س) با عنوان صحن حضرت زینب (س) در کربلا را در دستور کار خود قرار داده که امید است با اطلاع رسانی خوب رسانه های گروهی و مشارکت مردم خیر ایران زمین شاهد اجرای سریع این پروژه باشیم.

برای دانلود کلیک نمائید نکته بسیار مهم در مورد دانلود فایل: اگر لینک دانلود بالا با dl شروع شد، لطفا برای دانلود فایل به جای http از https استفاده نمائید.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0