ابتکاری نو در زیباسازی ساختمان

به پیشنهاد رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه طراحی و زیباسازی نورگیر ساختمان اداری این واحد توسط دانشجویان گروه معماری با ابتکاری نو انجام شد.

مهندس خاطره حیدریان با همکاری مهندس منا السادات میبدی از اعضای هیات علمی گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه سرپرستی این گروه را عهده دار بودند.

مهندس حیدریان در این باره اظهار کرد: طرح اجرا شده طرح نقش مربع اسلیمی است که با تکرار بر روی شیشه با تکنیک ویترای انجام شده است و چون رنگ لاجوردی در بسیاری از کاشی‌کاری‌های اسلامی غالب است، رنگ اصلی این طرح نیز لاجوردی انتخاب شده است.

وی ادامه داد: این کار اولین تجربه کار جمعی دانشجویان درس بیان معماری است که به نوعی به رنگ شناسی می‌پردازد و این کار می‌تواند علاوه بر تقویت روحیه کار جمعی، دانشجویان را با طرح‌های اسلیمی و کار رنگ آشنا کند.

سرپرست این طرح خاطرنشان کرد: گروه معماری پروژه‌های دیگری از جمله استفاده از مواد بازیافتی برای ساخت کافی شاپ و مسقف کردن فضای باز آتلیه معماری با پارچه را برای نمایشگاه دائمی گروه معماری در دست اقدام دارد. وی یادآور شد: طرح آماده شده بزودی در قسمت نورگیر ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه نصب می‌شود.

برای دانلود کلیک نمائید نکته بسیار مهم در مورد دانلود فایل: اگر لینک دانلود بالا با dl شروع شد، لطفا برای دانلود فایل به جای http از https استفاده نمائید.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0