قول‌های مدیر جدید اراضی عباس‌آباد

مدیرعامل جدید شرکت نوسازی عباس‌آباد مدیریت جهادی مدنظر مقام معظم رهبری را مسیر تحقق قطب فرهنگی و گردشگری و تنفسگاه پایتخت عنوان و بر تکمیل طرح ها و پروژه های شاخص به عنوان اولویت این شرکت تأکید کرد.

 اردشیر نوریان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اداره کلان شهر تهران تأکید کرد: ایجاد قطب فرهنگی و گردشگری پایتخت در اراضی عباس‌آباد یکی از کلان‌ترین برنامه‌ها و رویکردهای مدیریت شهری است که تنها با رویکردی جهادی محقق خواهد شد.

وی اراضی عباس‌آباد را به لحاظ کارکرد در حیات شهری تهران بسیار پراهمیت دانست و یادآور شد: رهبر معظم انقلاب همواره بر مسائل فرهنگی شهرها و همچنین حفظ درختان و توسعه فضای سبز به خصوص در تهران تأکید دارند و بر اساس فرمایش صریح ایشان اراضی عباس‌آباد باید به فضای سبز و بر حسب نیاز به کاربری های فرهنگی اختصاص پیدا کند.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد همچنین خاطرنشان کرد: به ثمره مدیریت جهادی سالهای اخیر در شهر تهران بیش از ۱۰۰ هکتار فضای سبز در این اراضی ایجاد و احیا شده و هم اکنون این بخش از شهر به عنوان تنفس‌گاهی طبیعی برای شهر محسوب می‌گردد.

به گفته نوریان از سال ۸۵ تاکنون اراضی عباس‌آباد با احداث بوستان ها، فضاهای تفریحی و همچنین زیرساخت‌های فرهنگی از منطقه‌ای بایر و بی ثمر در حیات شهری پایتخت به مجموعه‌ای فرهنگی و گردشگری تبدیل شده که شهروندان تهرانی را به سوی خود جلب می‌کند.

وی به وجود برخی ساختمان های دولتی و تملک برخی نهادها در اراضی عباس آباد اشاره و تصریح کرد: براساس مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی امیدواریم با همکاری همه دستگاه‌ها و نهادها، شاهد تحولات خوبی در جهت اجرای طرح جامع و استفاده عموم مردم از این اراضی باشیم.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد همچنین یادآور شد: پروژه‌ها و طرح‌های متعددی در اراضی عباس آباد اجرا شده و در حال اجرا است که تعدادی از آنها نظیر پل طبیعت و آسمان نما به لحاظ معیارهای کمی و کیفی و کاربردی در سطح ملی و منطقه‌ای حائز اهمیت خواهند بود که اولویت نخست شرکت نوسازی تکمیل نهایی و بهره‌برداری از آنها در آینده‌ای نزدیک است.

برای دانلود کلیک نمائید نکته بسیار مهم در مورد دانلود فایل: اگر لینک دانلود بالا با dl شروع شد، لطفا برای دانلود فایل به جای http از https استفاده نمائید.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0