همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تصویب طرح جامع تفصیلی نیر

استاندار اردبیل از تصویب طرح جامع تفصیلی شهرستان نیر خبر داد.

اکبر نیکزاد در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان اردبیل بر اهمیت و ضرورت توسعه در بخش زیربنایی استان تاکید کرد. وی اظهار داشت: بررسی و تلفیق برنامه‌های بلندمدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت بخش‌هایی نظیر عمران شهری و روستایی و طرح تفصیلی شهرستان‌ها باید در چارچوب برنامه‌های توسعه‌ای کشور باشد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در این راستا باید دقت و توجه لازم را داشته باشند.

استاندار اردبیل ادامه داد: جلسات مختلفی با حضور کمیته‌ها و کارشناسان فنی، اعضای شورای شهر و شهرداری در شهرستان نیر برای تهیه طرح جامع تفصیلی برگزار شده و با همت مشاور طرح و دست‌اندرکاران امر، کاربری‌ها به صورت شفاف و روشن در نظر گرفته شده و نواقصات موجود نیز مرتفع گردیده است.

رئیس کارگروه زیربنایی و شهرسازی استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود از تصویب طرح جامع شهرستان نیر در این کارگروه خبر داد و اضافه کرد: طرح تفصیلی شهرستان نیر توسط مهندسان مشاور طرح ارایه شد و پس از بحث و بررسی با اکثریت آرای اعضای کارگروه استان اردبیل به تصویب رسید. نیکزاد افزود: کلیات طرح توسط اعضای کارگروه زیربنایی و شهرسازی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و با تصویب این طرح بسیاری از مشکلات و معضلات خرد و کلان اجرایی شهرستان نیر قابل حل است.

وی با بیان اینکه اکثر شهرهای استان اردبیل از طرح جامع و تفصیلی برخوردار هستند خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد تدوین این برنامه‌ها توسعه همه‌جانبه و با برنامه را به دنبال داشته باشد. نیکزاد در پایان سخنان خود اضافه کرد: اگر ما در چارچوب طرح تفصیلی و جامع شهرها بتوانیم چشم‌انداز مناسبی را تعریف کنیم، قادر خواهیم بود در یک برنامه ۱۰ ساله به اهداف مورد نظر دست یابیم.

منبع: شبکه ساختمان ایران

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)