همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

نیکزاد گزینه شهردار جدید تهران

ستاد حامیان محمود احمدی نژاد با نام در امتداد مهر علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم را به عنوان گزینه این ستاد برای کسب سمت شهرداری تهران معرفی کرد.

ستاد انتخاباتی در امتداد مهر در نشستی خبری با حضور شماری از اعضا این ستاد از جمله عبدالرضا شیخ‌الاسلامی رییس این ستاد، پروین احمدی‌نژاد عضو فعلی شورای شهر تهران برگزار شد.
عبدالرضا شیخ‌الاسلام در این نشست اظهارداشت: با توجه به نزدیک شدن برگزاری دو انتخابات ریاست‌ جمهوری و شوراهای شهر و روستا بار دیگر حضور حداکثری مردم به تحقق حماسه سیاسی منجر خواهد شد و به پشتوانه همین ملت می توانیم بر مشکلات داخلی و خارجی فائق آییم.
رییس ستاد در امتداد مهر با اشاره به اهمیت مدیریت شهری، گفت: نظام مدیریت شهری باید بر پایه مشارکت مردم در قالب نهاد شوراها صورت ‌پذیرد و بر همین اساس ترکیب اعضای شوراها بخصوص شورای شهر اسلامی تهران بسیار مهم است چرا که اهمیت این شورا فراتر از محدوده جغرافیایی تهران و در ابعاد مختلف اعم از سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است.
شیخ الاسلامی با اشاره به این که شهرداری تهران یک نهاد بزرگ با بودجه‌ای بالا و طیف وسیعی از فعالیت‌هاست، گفت: بودجه‌ای که برای شهر تهران اختصاص داده می‌شود نشان دهنده مجموعه فعالیت‌ها و کارهایی است که در شهر تهران با آن روبرو هستیم.
وی افزود: با توجه به حجم این فعالیت‌ها و مدیریت آن به مجموعه‌ای از مدیران کارآمد، متخصص، خدوم و ساده‌زیست و باتجربه در راس مدیریت شهر تهران نیازمندیم.
رییس ستاد در امتداد مهر با یادآوری دورانی که دکتر احمدی نژاد مدیریت شهرداری تهران را بر عهده داشتن، گفت: مردم کشور و همچنین شهر تهران از دوران مدیریت احمدی‌نژاد چه در شهرداری تهران و چه در زمان ریاست‌جمهوری خاطرات خوبی به یاد دارند.
شیخ الاسلامی افزود: اکنون با گذشت ۱۰ سال شاهد تحقق یک الگوی جدید مدیریتی معروف به گفتمان احمدی‌نژادی روبرو هستیم که مردم این گفتمان را می‌شناسند و ما تلاش داریم که در صورت پیروزی در انتخابات شورای شهر همین مشی و منش را بکار گیریم.
وی اضافه کرد: ستاد انتخاباتی در امتداد مهر به دنبال آن است که یک مدیریت مردمی، کارشناسانه، پرکار، کم‌خرج و با کارآیی بالا در شهر تهران ایجاد شود و مردم بار دیگر تجربه کارآمدی نظام اسلامی را در مدیریت شهری تجربه کنند.
شیخ الاسلامی در ادامه گفت: این ائتلاف یکدست، منسجم و هماهنگ است که در عرصه‌های مختلف شهری دارای تخصص است و اکنون نیز این ائتلاف شهردار آینده خود را انتخاب کرده است.
رییس ستاد انتخاباتی در امتداد مهر با اشاره به تجارب، تخصص بالا و تسلط کاری که آقای نیکزاد در زمینه مدیریت شهری دارد، اظهارداشت: بر این اساس این ستاد وی را به عنوان گزینه خود در شهرداری معرفی می کند.
شیخ الاسلامی با اشاره به مشکلات فعلی موجود در تهران گفت: مشکل حمل و نقل و مسکن دو موضوعی است که بر دوش مردم سنگینی می‌کند و در حال حاضر نیز هزاران هکتار زمین در داخل مرکز شهر تهران وجود دارد که به عنوان بافت فرسوده محسوب می‌شود. وی افزود: ما می‌توانیم با نوسازی بافت های فرسوده تهران ، زمین‌های حاصل از آن را در اختیار پروژه‌های مسکن‌سازی قرار دهیم .
شیخ الاسلامی ادامه داد:مشکل ترافیک در تهران، اهمیت مهار آن و ارائه خدمات مناسب‌تر به مردم در این زمینه نیز از دیگر برنامه های ماست و در تلاش هستیم تا در شورای شهر تهران از دخالت در امور اجرایی پرهیز و کار نظارت و وضع مقررات مناسب که راهگشا برای شهرداری تهران خواهد بود را به صورت جدی پیگیری کنیم.
وی با بیان این که ما سلیقه‌ای هستیم که مردم طی ۱۰ سال گذشته یعنی هشت سال حضور احمدی‌نژاد در دولت و دو سال حضور وی در شهرداری تهران آن را تجربه کرده‌اند، این دوبیت را قرائت کرد: در جبهه مهر همچنان سربازیم – با عزت این حماسه هم‌ آوازیم / ما تشنه خدمتیم و تا روشن نور – با شوق بهار شهر را می‌سازیم.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

استخراج طلا از فاضلاب شهری؟

استخراج طلا از فاضلاب شهری؟

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است محققان راهی برای استخراج طلا و سایر فلزات ارزشمند از فاضلاب یافته‌اند. گروهی از دانشمندان طرحی برای استخراج طلا و فلزاتی نظیر نقره و پلاتین ...
نقاشی هایی که باید زیر باران دید

نقاشی هایی که باید زیر باران دید

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است فیلم نقاشی هایی که باید زیر باران دید یک هنرمند اهل سیاتل طراحی های زیبایی از هنر خیابانی را در سطح شهر انجام می دهد ...
مرتفع‌ترین آسمانخراش اروپا

مرتفع‌ترین آسمانخراش اروپا

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است تا چند سال آینده مردم سراسر جهان و به ویژه اروپا شاهد ساخته شدن مرتفع‌ترین بنای قاره سبز در نقطه‌ای غیرمتعارف خواهند بود: یک دهکده! ...
بزرگراه لندن - نیویورک:ایده بزرگ

بزرگراه لندن – نیویورک:ایده بزرگ

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است روسیه قصد دارد با ایجاد یک شبکه بزرگراهی، لندن را به مسکو و سپس به نیویورک متصل کند که البته بودجه فراوانی می خواهد و ...
فقدان قوانین اجرایی مانع از تحقق معماری اسلامی ایرانی

فقدان قوانین اجرایی مانع از تحقق معماری اسلامی ایرانی

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است دکتر پیروز حناچی معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی گفت: فقدان و نارسایی قوانین، ضوابط، مقررات و ساز و کارهای اجرایی مانع از ...
اجرای کمپین "آسمان آبی و زمین پاک"

اجرای کمپین “آسمان آبی و زمین پاک”

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۹, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران گفت: یکی از ویژگی‌های شهرهای مدرن حضور مستمر شهروندان و بهره گیری از ایده‌های آنان در راستای ساخت شهری بهتر ...