شهرسازی آنلاین

شهرسازی آنلاین

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

شهرسازی آنلاین
شهرسازی آنلاین

سخن سردبیر

شهرسازی آنلاین پایگاه تخصصی شهرسازی ایران می باشد که به زمینه های شهرسازی,برنامه ریزی شهری و طراحی شهری، مدیریت شهری، منظر شهری و معماری می پردازد.[تماس با ما]
نوشته شده در تاریخ اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۲

حریم و محدوده قانونی سه شهر جدید شهرستان کارون شامل کوت عبدالله، کنعان و ربیع در شورای برنامه‌ریزی خوزستان تعیین و تصویب شد.

تعیین حریم و محدوده قانونی سه شهر جدید در شهرستان تازه تاسیس کارون، ایجاد پنج مجتمع بین راهی، کلیات طرح جامع شادگان و ایجاد نواحی صنعتی در برخی شهرستانهای استان از مصوبات شورای برنامه ریزی استان بود. در شورای برنامه ریزی استان حریم و محدوده قانونی سه شهر جدید شهرستان تازه تاسیس کارون شامل کوت عبدالله، کنعان و ربیع تعیین و مصوب شد.

کارون یا کوت عبدالله مرکز شهرستان کارون شهر جدیدی است که از ادغام کوت عبدالله، استیشن، خزامی، درویش‌آباد، شریعتی‌ یک، کوت نواصر، کوی منتظری، گاومیش آباد، گندمکار و هادی‌آباد ایجاد شده است. شهرستان کارون یکی از شهرستان‌ های استان خوزستان است که با انتزاع از بخش مرکزی شهرستان اهواز در ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۱ توسط هیات وزیران تصویب و ابلاغ شد. در نشست برنامه ریزی استانداری خوزستان همچنین ۵ مجتمع بین ‌راهی در شوش، بهبهان، اهواز و ماهشهر به تصویب رسید.

همچنین طرح ایجاد نواحی صنعتی شاهور، شعیبیه شوشتر، بعثت ماهشهر، اندیمشک، هفتگل، مربچه رامهرمز، زیدون و بهبهان نیز در شورای برنامه ریزی استان مورد تایید قرار گرفت.

nev

درباره نویسنده / اشکان کامرانی

شهرسازی آنلاین با هدف ارتقاء سطح علمی شهرسازان ایران و یاری رساندن به دوستانی که تازه وارد جامعه شهرسازی ایران شده اند شروع به کار کرد و تا به آلان توانسته است همراه شما عزیزان باشد و خدا را شکر می کنیم که با وجود مشکلات زیادی که بر سر راه ما وجود داشت توانستیم مشکلات را کنار بگذاریم و افتخار خدمت به تک تک شهرسازان ایران را داشته باشیم.همراه شما خواهیم ماند ... هدف کمک و همراهی شماست.. تیم شهرسازی آنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

بیشتر از ما بدانید

سایت برتر شهرسازی از نظر سایت تارنمایان ایران(درگاه ایران)
دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی-سامانه
دارای دیتاسنتر اختصاصی در کنار سایت های ملی ایران
دارای پشتیبانی گروهک
دارای تیم فعال در عرصه شهرسازی ایران
ثبت شده در مرکز فناوری های دیجیتال ایران

اطلاعات تماس

ایمیل : Info@Shahrsazionline.com
پیامک : 30007546323232
صفحه فیسبوک : shahrsazionline
ارسال تیکت پشتیبانی
کانال تلگرام شهرسازی آنلاین

qr-shahrsazionline