شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

ساماندهی ساختمانهای مخروبه

فرماندار نیر به ساماندهی ساختمانهای مخروبه حاشیه این شهر تاکید کرد.

میرفخر الدین زاهد در جلسه بررسی وضعیت فضاهای شهری نیر تصریح کرد: ساختمانهای مخروبه به همراه محلهای نگه داری احشام چهره نامطلوبی در ورودی های شهر نیر ایجاد کرده است.

وی با تاکید به آغاز مسافرتهای تابستانی ادامه داد: ضروری است تا قبل از آغاز فاز جدید مسافرتها وضعیت این ساختمانها ساماندهی شود. زاهد همچنین به زیبا سازی فضاهای شهری و بهسازی جداول، خیابانها و میادین تاکید کرد و متذکر شد: ظاهر آراسته شهری می تواند مسافران را ترغیب به ماندگاری و یا تجدید سفرهای خود کند.

به گفته فرماندار نیر این شهرستان برخوردار از پتانسیلهای گردشگری از جمله مناطق نمونه گردشگری و آبهای معدنی است که ضروری است به نحو شایسته ای به مسافران اطلاع رسانی شود. وی خواستار همکاری تمامی دستگاهای اجرایی برای آمادگی مسافرتهای تابستانی و بهسازی مناطق مختلف شهری شد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)