شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

جداسازی مراکز انرژی از مسکونی

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: در کلان‌شهر اهواز بسیاری از مراکز انرژی با مناطق مسکونی تلفیق شده‌اند که اقدام برای جدا سازی این مراکز از مناطق مسکونی شهروندان بسیار مهم و ضروری است.

علی‌رضا عالی‌پور در شورای پدافند غیرعامل خوزستان اظهار کرد: تمام خطوط نفت، گاز و برق، مراکز نظامی و فرودگاه اهواز در مناطق مسکونی واقع شده‌اند و این وضعیت، نوعی تهدید در حوزه شهری محسوب می‌شود.

وی افزود: ‌خط یک قطار شهری اهواز با ۲۳ کیلومتر طول و وجود ۲۳ ایستگاه در هر یک تا پنج هزار متر و سازه‌ای در ۲ طبقه، می‌تواند ظرفیت و فرصتی برای استفاده در پدافند غیرعامل به شمار رود که باید این فرصت را تقویت کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز تصریح کرد: با تامین اعتبار برای ایجاد ۸۵ درصد شبکه نظارت تصویری شهری در اهواز، می‌توان ۷۰۰ کیلومتر فیبرنوری نظارت تصویری را تکمیل و از آن در پدافند غیرعامل نیز استفاده کرد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)