شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

تصویب طرح جامع شهر فارغان

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از تصویب طرح توسعه و عمران (جامع) شهر فارغان در شورایعالی شهرسازی و معماری ایران خبر داد.

مهدی زندیه وکیلی طی نشستی از تصویب طرح توسعه و عمران (جامع) شهر فارغان در شورایعالی شهرسازی و معماری ایران خبر داد. وی افزود: طرح توسعه و عمران (جامع) شهر فارغان پس از تأیید در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی و نیز تصویب در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، در محل دبیرخانه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران مستقر در وزارتخانه راه و شهرسازی بررسی شد و به تصویب رسید.

مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان ضمن اشاره به جزییاتی از این طرح بیان داشت: جمعیت شهر فارغان در سال ۱۳۹۰ برابر با یک‌هزار و ۹۲۵ نفر بوده و پیش بینی می‌شود با نرخ رشد ۱٫۵۵ در افق طرح (سال ۱۳۹۸) به سه هزار و ۳۰۰ نفر افزایش یابد.

زندیه وکیلی خاطر نشان کرد: به علت اقلیم و آب و هوای مناسب، نقش غالب شهر فارغان گردشگری سبز در نظر گرفته شده است. به گفته وی، مساحت موجود شهر فارغان در وضع موجود برابر با ۲۵۰ هکتار است که در این طرح به ۳۹۷ هکتار افزایش یافته است. وی در پایان اضافه کرد: مساحت حریم شهر در طرح جامع نیز یک هزار و ۶۰۰ هکتار تصویب و نهایی شده است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

one script

تصویب طرح جامع شهر مشهد

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است کلیات طرح جامع شهر مشهد که از سوی کارگروه تخصصی امور زیر بنایی پیشنهاد شده بود، به تصویب رسید و راهی شورای عالی شهر سازی ...