همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

کتاب مهندسی فضاهای زیرزمینی برای توسعه شهرسازی پایدار

9780309278249

کتاب “مهندسی فضاهای زیرزمینی برای توسعه شهرسازی پایدار” یافته‌های محققان و متخصصان را با تخصصی در مهندسی ژئوتکنیک، طراحی و ساخت‌وساز زیرزمینی، فناوری‌های trenchless ، ارزیابی ریسک، فنون تصویر‌سازی برای کاربردهای ژئوتکنیک، توسعه زیرساخت‌های پایدار، ارزیابی چرخه زندگی، سیاست‌ و برنامه‌ریزی زیربنایی و پیش‌گیری از آتش‌سوزی، ایمنی و تهویه در زیرزمین؛ شرح می‌دهد.
این گزارش به‌جهت اطلاع‌رسانی از مسیر پژوهشی آینده مورد توجه است و برای طیف وسیعی از خوانندگان ازجمله کسانی که در بخش خصوصی و دولتی درگیر در برنامه‌ریزی و طراحی شهری و امکانات، ساخت‌وساز، ایمنی و امنیت در فضاهای زیرزمینی؛ جذاب خواهد بود.

۲۰۱۳ سال
۲۳۰ تعداد صفحات
MB 71،۶۵ حجم فایل
Underground Engineering for Sustainable Urban Development نام کتاب
Committee on Underground GeoEngineering for Sustainable Development; Committee on Geological and Geotechnical Engineering; Board on Earth Sciences and Resources; Division on Earth and Life Studies; National Research Council نویسنده
National Academies Press انتشارات
www.shahrsazionline.com رمز فایل
۰۳۰۹۲۷۸۲۴۴ ISBN 10
دریافت فایل کامل کتاب مهندسی فضاهای زیر زمینی برای توسعه شهرسازی پایدار لینک دانلود فایل

 

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)