شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

مرمت مسجد جامع اصفهان

سازمان میراث فرهنگی قصد دارد در همایشی دیگر از رئیس جمهور دعوت کرده و از مرمت ۶۰۰ مسجد از جمله مسجد جامع اصفهان با ویدئو کنفرانس رونمایی کند.

رئیس جمهور روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در همایشی از هفت پروژه مرمتی مساجد جامع از میان ۶۰۰ پروژه مرمتی به صورت نمادین رونمایی می کند. این مساجد عبارتند از مرمت مسجد جامع اصفهان که برای آن ده هزار میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شد، مرمت مسجد جامع ساری مازندران با ۷۰۰ میلیون تومان، مرمت مسجد جامع همدان با ۶۰۰ میلیون تومان، مرمت مسجد جامع یزد با ۶۵۰ میلیون تومان، مرمت مسجد النبی قزوین با ۸۸۰ میلیون تومان، مرمت مسجد جامع قزوینی ها در تبریز با ۵۰۰ میلیون تومان و مرمت مسجد جامع شیخ احمد جام در تربت جام با ۷۹۰ میلیون تومان.

برای مرمت ۶۰۰ مسجد جامع و اماکن مذهبی که سال گذشته در کشور انجام شد رقم ۳۰ میلیارد تومان به استان‌ها اختصاص یافته بود. همچنین این مراسم همزمان در تهران به صورت ویدئو کنفرانس در چند استان دیگر هم برگزار می‌شود. پیش از این نیز، رئیس جمهور در همایش استقبال از بهار، همایش تقدیر از اعضای ستاد تسهیلات سفر در استادیوم صد هزار نفری آزادی نیز حضور پیدا کرده بود که با حاشیه های سیاسی همراه بود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)