همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

شهرسازی

فرهنگ شهری و شهرسازی

چکیده

بی شک معماری و شهرسازی به عنوان یکی از پیچیده­ترین و در عین حال ملموس­ترین و ضروری­ترین علوم انسانی از دیر باز مورد عنایت و توجه متخصصین و طراحان در سراسر گیتی بوده است.

همواره تحولات ایجاد شده در فرهنگ­های انسانی و دگرگونی­های جامعه بارزترین و مهم­ترین جلوه­های خود در سیمای شهرها و بناهای شهری نمایان خواهند ساخت بنابراین نمی­توان معماری را به عنوان علمی مجزا بررسی کرد و مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. در این مقاله تلاشی در جهت شناساندن گوشه­هایی از فرهنگ غنی و هنرهای سنتی در ایران و مقایسه آن با سایر نقاط جهان صورت گرفته و در کنار آن تفکر و تحلیلی در زمینه دلایل ایجاد گسست فرهنگی در کشورمان و تأثیرات آن بر معماری و طراحی شهری روز ایران نیز به عمل آمده است امید که بتوان راهکاری مناسب برای رجوع دوباره به فرهنگ غنی ایران در ساخت بناها و طراحی معماری و به تبع آن شهرسازی اندیشید. …. برای دریافت کامل متن از لینک زیر اقدام کنید.

فرهنگ شهری و شهرسازی

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)