شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تهیه طرح جامع و تفصیلی شهر مشهد

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اولویت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد طرح جامع و تفصیلی شهر مشهد قرار گیرد.

عباس شیرمحمدی در نشست خبری به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر و روستا اظهار کرد: فاصله حریم و محدوده شهری یک تنفس‌گاه برای توسعه برنامه‌های شهری و جلوگیری از ناهنجاری‌ها به شمار می‌رود.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه محدوده شهری مطابق با یک برنامه‌ریزی هماهنگ توسعه پیدا می‌کند، گفت: مشهد مقدس در نقاط مختلف شرقی، جنوبی و شمالی به خاطر فاصله با شهرهای همجوار مشکل تداخل حریم نداشت و با تشکیل شهرستان طرقبه و شاندیز مرز حریم مشهد در شمال غربی و غرب با مرز متصور آنها تداخل پیدا کرد.

شیرمحمدی خاطرنشان کرد: اختلاف نظر در ارتباط با حریم غربی مشهد سبب شد تا طرح جامع که بسیاری از فصول آن انجام شده بیش از دو سال معطل بماند و قضاوت به استانداری خراسان‌رضوی و وزارت کشور کشیده شود.

وی تاکید کرد: سند طرح جامع و تفصیلی پاسخگویی یکنواختی را در همه نقاط شهر مشهد اعمال کند و هم‌اکنون با به تعویق افتادن این سند خسارت‌های زیادی به شهر وارد شده است. رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: به نظر بنده اولویت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد طرح جامع و تفصیلی شهر مشهد قرار گیرد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

one script

اجرای طرح تفصیلی بیجار

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ تیر ۴, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است فرماندار بیجار با بیان اینکه اجرای طرح تفصیلی چهره شهر را تغییر می‌دهد، گفت: شهرداری‌ها باید در اجرای طرح تفصیلی برای آبادانی شهرها مصمم باشند. ...
تهیه طرح تفصیلی مشهد

تهیه طرح تفصیلی مشهد

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۳۰, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است معاون شهرسازی و معماری شهردار مشهد گفت: طرح تفصیلی سال ۹۳ مشهد با رویکرد شهرسازی و معماری اسلامی تهیه می‌شود. محمدرضا حسین‌نژاد اظهار کرد: شهر ...
احتمال تغییر پهنه‌های تفصیلی تهران

احتمال تغییر پهنه‌های تفصیلی تهران

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۲۸, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح‌های شهری در سالجاری ، از اجرای طرح تشکیل محدوده‌های مرکزی شهر با عنوان(DOWN TOWN) ...