شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی

ستاد ملی توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی با عضویت وزیران راه و شهرسازی(رئیس)، کشور، نیرو، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات و دادگستری، معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور، رؤسای…

ستاد ملی توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی با عضویت وزیران راه و شهرسازی(رئیس)، کشور، نیرو، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات و دادگستری، معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور، رؤسای سازمان‌های حفاظت محیط زیست و بهزیستی کشور و فرمانده نیروی انتظامی تشکیل می‌شود.

هیات وزیران مصوبه اصلاح بند (۲) تصویب‌نامه شماره۴۴۸۳۳/ت۲۹۲۷۱هـ مورخ ۲۶/۱۱/۱۳۸۲ را ابلاغ کرد. مصوبه اصلاح بند (۲) تصویب‌نامه شماره ۴۴۸۳۳/ت۲۹۲۷۱هـ مورخ ۲۶/۱۱/۱۳۸۲ به وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور ابلاغ شد.

هیئت وزیران در جلسه مورخ ۲۸/فروردین ۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد مورخ ۲۷/۱۲/۱۳۹۱ وزارت راه و شهرسازی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب نمود:

بند (۲) تصویب‌نامه شماره ۴۴۸۳۳/ت۲۹۲۷۱هـ مورخ ۲۶/۱۱/۱۳۸۲ به شرح زیر اصلاح می‌شود:

۲ـ ستاد ملی توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی با عضویت وزیران راه و شهرسازی (رئیس)، کشور، نیرو، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات و دادگستری، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، رؤسای سازمانهای حفاظت محیط زیست و بهزیستی کشور و فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تشکیل و دبیرخانه آن در وزارت راه و شهرسازی مستقر می‌شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)