شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

خروج زندان بندرعباس از بافت شهری

معاون توسعه مدیریت سازمان زندان‌ها با اشاره به اینکه زندان بندرعباس در بافت شهری قرار دارد، گفت: اقدامات لازم برای خروج این زندان از محدوده شهری در دست انجام است و با ساخت زندان جدید به خارج از شهر منتقل می‌شود.

محمد علی زنجیره‌ای در جریان بازدید از زندان این شهر اظهار داشت: بدون شک چنین فضایی زمینه هرچه بهتر اصلاح و تربیت مددجویان را فراهم و آنان را به مسیر اصلی زندگی هدایت می‌کند. وی افزود: زندان بندرعباس وضعیت بسیار مطلوبی دارد و تلاش‌های خوبی برای اصلاح و تربیت مددجویان در این زندان انجام می‌شود.

معاون توسعه مدیریت زندانهای کشور تصریح کرد: امکانات بسیار مناسبی در بخش فنی و حرفه‌ای و صنایع دستی در این زندان برای مددجویان فراهم شده که با استقبال نیز مواجه شده است. زنجیره‌ای گفت: در زندان بندرعباس ظرفیت خوبی برای تولید صنایع دستی فراهم شده که زمینه اشتغال تعداد زیادی از مددجویان را فراهم کرده است.

وی بیان کرد: یکی از معضلات اصلی جامعه که سبب بروز جرائم می شود بیکاری و نداشتن شغل است و باید افراد جویای کار را به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای مجهز و زمینه بازار کار را برای آنان نیز فراهم کرد. زنجیره‌ای با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اصلی زندان بندرعباس قرار گرفتن در بافت شهری است، افزود: اقدامات لازم برای خروج این زندان از محدوده شهری در دست انجام است و با ساخت زندان جدید به خارج از شهر منتقل می‌شود.

معاون توسعه مدیریت سازمان زندان‌ها در پایان از تلاش مدیریت و کارکنان زندان‌های هرمزگان به دلیل تلاش‌های شبانه روزی و فراهم کردن امکانات مناسب برای مددجویان تقدیر و تشکر کرد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

شناسایی و تعیین انواع بافت های شهری در شهر سبزوار

شناسایی و تعیین انواع بافت های شهری در شهر سبزوار

این مطلب را مرجان جعفری در تاریخ آبان ۴, ۱۳۹۸ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است
بررسی مطالعه موردی پیاده راه بافت شهری میدان شهدای ذهاب رشت

بررسی مطالعه موردی پیاده راه بافت شهری میدان شهدای ذهاب رشت

این مطلب را مرجان جعفری در تاریخ مهر ۱۲, ۱۳۹۸ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است
کتاب نور در منطقه شهری

کتاب نور در منطقه شهری

این مطلب را مرجان جعفری در تاریخ بهمن ۷, ۱۳۹۴ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است کتاب نور در منطقه شهری – برنامه ریزی نور در بافت شهری – پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم کتاب نور در منطقه ...
one script

بافت های فرسوده شهری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ دی ۷, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است باتوجه به اینکه شهرسازی کلاسیک تا کنون نتوانسته است بین نقطه نظر های مختلف ارتباط بر قرار کرده و به یک نظریه منسجم دست یابد ...
کتاب احیای بافت شهری تاریخی ( با رویکرد مشارکت )

کتاب احیای بافت شهری تاریخی ( با رویکرد مشارکت )

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ تیر ۲۷, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است مولفان: پیروز حناچی، محمود پورسراجیان ناشر: انتشارات دانشگاه تهران سال انتشار:۱۳۹۱ کتاب حاضر شامل مباحثی همچون: مفهوم احیای بافت شهری تاریخی ، سوابق مداخله در ...
نقش مساجد در فرهنگ نوسازی بافت‌های فرسوده شهری

نقش مساجد در فرهنگ نوسازی بافت‌های فرسوده شهری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ تیر ۱۸, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران برای احیاء، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری، ضرورت اطلاع رسانی وسیع به مردم و همچنین ...