شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

کاروانسرای لات اقامتگاه می‌شود

مدیر اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت از تبدیل کاروانسرای «لات» (شاه عباسی) رشت به بازارچه‌ی صنایع دستی و واحد اقامتی پذیرایی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

سیدمحمد علوی با اشاره به ایجاد بازارچه‌ی صنایع دستی در این کاروانسرا در نوروز امسال، گفت: قصد داریم با برطرف کردن موانع قانونی، این کاروانسرا را به بخش خصوصی واگذار کنیم تا با سرمایه‌گذاری مناسب این بنای تاریخی احیا شود و مکانی برای ایجاد بازارچه‌ی صنایع دستی، واحدهای پذیرایی اقامتی و برگزاری جشنواره‌های بومی و محلی شود.

او برطرف کردن موانع قانونی این کاروانسرا با صندوق حفظ و احیای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را نیازمند اختصاص هزینه‌ای بیش از یک میلیارد تومان دانست و افزود:‌ صندوق حفظ و احیا قصد دارد این کاروانسرا را به مدت شش ماه تا یک سال به بخش خصوصی اجاره دهد.

علوی همچنین با اشاره به بازسازی ۷۰ درصدی هتل تاریخی «ایران» در میدان شهرداری رشت، گفت: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده، غرفه‌های صنایع‌ دستی و موزه‌ی تخصصی در این هتل تاریخی ایجاد می‌شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

افتتاح بازار و کاروانسرای شهری

افتتاح بازار و کاروانسرای شهری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است مدیرعامل صندوق حفظ و احیای آثار تاریخی فرهنگی گفت: فاز نخست بزرگترین مجموعه بازار و کاروانسرای درون شهری کشور شنبه ۱۴ اردیبهشت در قزوین گشایش ...