همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

طرح جامع راهبردی جزیره هندورابی

مطالعات طرح جامع راهبردی استراتژیک جزیره هندورابی با رویکرد اکوتوریسم پس از ۵ سال توقف، با همکاری مشاوران ایرانی و خارجی آغاز شد.

مطالعات طرح جامع راهبردی استراتژیک جزیره هندورابی با حضور کارشناسان و مشاوران ایرانی و خارجی آغاز شد. براساس این گزارش، در روزهای پایانی خرداد و پس از انعقاد قرارداد تهیه طرح جامع هندورابی بین مشاوران ایرانی و کارشناسان خارجی؛ مطالعات گسترده ای در شش فصل کلی برای تدوین این طرح آغاز شد.

توجه ویژه به محیط زیست هندورابی و حفظ جاذبه های طبیعی با هدف توسعه اکوتوریسم از مهم ترین محورهای این طرح جامع است. همچنین، مطالعات شناخت پایه، به روز رسانی نتایج طرح های فرادست، تحلیل و آینده نگری، ارائه چشم انداز، ارزیابی گزینه های توسعه، تدوین برنامه ها و نظارت پایش از جمله فصل های ششگانه طرح مطالعاتی هندورابی است.

جزایر هندورابی، فارور کوچک و فارور بزرگ از سال ۱۳۸۸ به سازمان منطقه آزاد کیش الحاق شده اما تهیه طرح جامع هندورابی تاکنون عملیاتی نشده بود.

در حال حاضر، کارشناسان سازمان منطقه آزاد کیش و مشاوران طرح جامع هندورابی با تهیه تصاویر و نقشه های پایه جزیره و نیز بازدیدهای محلی تلاش می کنند در کوتاه ترین زمان، طرح جامع هندورابی را تهیه کنند تا پس از تصویب نهایی، عملیات اجرایی طرح های عمرانی و گردشگری در این جزیره زیبا آغاز شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)