همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

شناسایی بافت تاریخی فرسوده کشور

وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای طرح شناسایی وضعیت بافتهای تاریخی بیش از ۲۴ هزار هکتار بافت تاریخی در ۴۰۰ شهر کشور شناسایی شد.

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از طرح احیا و بازسازی محله همت آباد اصفهان وسعت بافتهای فرسوده کشوررا ۷۷ هزار هکتار برشمرد و گفت: از این پس دولت اجازه تخریب بافتهای فرسوده را نمی دهد .
دکتر عباس آخوندی با پیشرو خواندن اصفهان در احیا بافتهای تاریخی فرسوده گفت :طرح احیا بافتهای تاریخی فرسوده که در اصفهان تدوین شده است به عنوان الگو در سراسر کشور اجرا می شود.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دولت با هدف جلوگیری از تخریب بافت فرسوده تسهیلات نوسازی بافت‌های فرسوده کشور را افزایش می دهد گفت : بانک مرکزی متعهد شده است امسال تسهیلات نوسازی و بازسازی واحد های مسکونی بافت های تاریخی را افزایش دهد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)