شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

همه مدعیان مالکیت اراضی ملی

معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: ۱۲۰ هزار پرونده اراضی ملی مشکل دار که کشاورزان مدعی مالکیت اینگونه زمین ها هستند در دست بررسی است.

محمدتقی عموزاده در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: این تعداد پرونده از سال ۸۹ تا ۹۰ تشکیل شده است. وی گفت : با توجه به مشکلات موجود، به کشاورزان مهلت داده شد تا مستنداتی را که برای اراضی مورد اختلاف با مالکیت منابع طبیعی دارند، به دبیرخانه هیات حل اختلاف موضوعی ماده ۵۶ ارائه کنند.
عموزاده افزود: در ۵۰ تا ۶۰ درصد این پرونده ها کشاورزان حق و حقوق واقعی دارند که رسیدگی به حقوق قانونی آنان در حال تعیین تکلیف است و بقیه نیز برای تعیین تکلیف نهایی به شعبه ویژه ای که برای این امر در دادگستری های استان ها در نظر گرفته شده است ، ارسال می شود. وی گفت: افرادی که به تازگی به تداخل مالکیت اراضی خود با اراضی ملی منابع طبیعی پی برده اند می توانند به همین شعبه استانی مراجعه کنند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)