شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

احداث باغ شهر ممنوع است

سرپرست مدیریت اراضی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه احداث باغ شهرها در استان زنجان غیر مجاز است گفت: متخلفان به مراجع قضایی معرفی می‎شوند و برخورد جدی با آنها صورت می گیرد.

محمد حسن پور احداث باغ شهرها را غیر قانونی اعلام کرد و افزود: متخلفان احداث باغ‌شهر در صورت تکرار به ۶ ماه زندان محکوم می‌شوند و این افراد دارای پرونده کیفری می شوند.

وی اظهارداشت: با توجه به اطلاع‎‌رسانی‎های انجام گرفته متاسفانه افرادی سود جو احترامی به زمین های زراعی قائل نیستند و بهترین باغات استان همچون ابهر، خرمدره و زنجانرود راتخریب و اقدام به تاسیسات و ساخت و ساز می کنند.

سرپرست مدیریت اراضی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: سازمان جهادکشاورزی سال گذشته از طریق قانونی و با حفظ کاربری مجوز ۲۲۰ مورد احداث بنا را صادر کرده است. وی افزود: اگر افرادی نیاز به تغییر کاربری دارند می‎توانند به سازمان جهاد کشاورزی مراجعه کنند و مراحل قانونی این کار را طی کنند.

سرپرست مدیریت اراضی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان به حجم پرونده ها در باغ شهرها اشاره کردوافزود: در راستای رسیدگی به این پرونده ها قضاتی برای این امر پیش بینی شده است.

حسن پور گفت: احداث باغ شهرها در هر صورت غیرمجاز است و بیش از ۳۰ قطعه زمین به صورت غیرمجاز بر روی نقشه‎های غیرمجاز به عنوان باغ شهر در حال تفکیک هستند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

one script

توسعه باغ‌شهرها تهدیدی جدی

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه توسعه باغ‌شهرها تهدید جدی برای منابع‌طبیعی است، گفت: باید در این رابطه به ...
بافت شهری اصفهان هویت‌ ندارد

بافت شهری اصفهان هویت‌ ندارد

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است “باغ شهر اصفهان“، اصطلاحی جالب و البته امروز دیگر آرمانی است، آنچه این باغ شهر را شکل داد از یک سو زنده رود و کوه ...