شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

ساماندهی مهمترین ورودی تهران

رئیس شورای شهر تهران از ساماندهی مهمترین ورودی تهران و ساخت اولین دروازه تهران خبر داد.

احمد مسجدجامعی در برنامه بازدید از بهشت زهرا(س) که پیش از ظهر جمعه ۹ خرداد ماه انجام شد از استاد ارتحال امام و برنامه ریزی هایی که برای بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) پیش بینی شده بازدید کرد.

وی در این بازدید از ساماندهی مهمترین ورودی شهر تهران خبر داد و گفت: عوارضی تهران – قم ۵ متر جلو می رود و ما مهمترین ورودی شهر تهران را ساماندهی خواهیم کرد تا اولین دروازه ای باشد که برای تهران ساخته می شود. این برنامه جزو اولویت های حوزه فنی عمرانی شهر تهران در سال ۹۳ است.

مسجد جامعی ادامه داد: پیش بینی شده که در سالگرد ارتحال امام (ره) از ۵۰ هزار تا ۲ میلیون نفر در مراسم شرکت کند به همین منظور مناطق شهرداری تهران از جمله جماران و ری برنامه های ویژه ای دارند. در بهشت زهرا نیز ۲ هزار واحد بهداشتی و دسترسی به آب پیش بینی شده است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)