همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

احداث آکواریم در عسلویه

مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه سازمان منطقه ویژه پارس از احداث آکواریم هفت‌هزار مکعبی در جنگل‌های حرا در عسلویه در منطقه ویژه پارس خبر داد.

حجت‌الله فریدونی در نشست مسئولان منطقه ویژه پارس با اشاره به احداث آکواریوم هفت‌هزار متر مربعی در کنار جنگل حرا در منطقه عسلویه، اظهار داشت: این کار با هدف توسعه گردشگری و با سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت می‌گیرد.

وی به برنامه‌های اجحرای این آکواریوم اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: با احداث این آکواریوم، تعداد زیادی از آبزیان خلیج فارس از نزدیک برای گردشگران و توریست ها قابل مشاهده خواهند بود.

مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه سازمان منطقه ویژه پارس ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود ساخت این آکواریوم، سود ۳۵ درصدی را برای سرمایه گذاران در پی داشته باشد.

وی تصریح کرد: ماموریت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ایجاد فضای امن به منظور تحقق سرمایه گذاری های مختلف تولیدی، صنعتی، خدماتی، فرهنگی و توریستی است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)